Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel legjobb barátnő...

Mit vegyek fel legjobb barátnőm ballagására ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm meghívott a ballagására (általános iskola). 2 éve én is abba a suliba jártam de elköltöztünk, szóval elég jól ismernek mert én voltam a felső tagozat "nyomija", szinte csak a legjobb barátnőm állt ki mellettem. Június közepén lesz a ballagás én szerintem nagyon jó idő lesz. Nekem csak farmerjaim vannak, rövidnadrágban szinte csak melegítők. Milyen felsőbe menjek? Milyen cipőbe? Szinte csak 2 pár cipőm van. Bár lehet addig még veszünk ruhát de elég szegények vagyunk.

Vigyek a barátnőmnek valami "ajándékot" ?

14/L


2015. máj. 8. 09:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez eddig okés, én is utazásszervezőként gyakran járok Hiltonba meg Boscolóba egyeztetni melegítőben, de ne keverjünk már egy ballagást a munkához..

Én azt gondolom, a ballagás megmaradt hagyományosnak, ahova alkalmi öltözékben kell menni; itt persze nem kosztümre gondolok, de nem is farmerra meg tornacipőre. Sötét, vagy fekete farmer rendben van, de ezek a koptatott, díszített farmernadrágok nem olyan helyre lettek kitalálva, ahol ballagó diákok fekete-fehérben csokrokkal a kezükben vonulnak. Ez egy ünnepség; meg kell tisztelni a jelenlévőket azzal, hogy nem a hétköznapi (munkajárós/iskolába járós) viseletünkben toppanunk be.

Egyébként kérdező, ha budapesti vagy, pont most jártam egy turiban a Király utcánál, 200 forintért láttam fekete szoknyát, 150 forintért pedig el is hoztam egy nagyon szép blúzt; szóval meg lehet úszni nagyon olcsón. :)

2015. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

A farmerről én is kérdeztem, mert fekete és sötétkék nem koptatott szerintem, mint azért nem rokon elmegy. Fekete blúzzal mert az én is írtam. Cipő nem olcsó, és azt még te sem javaslod szerintem neki, hogy használtat vegyen, vagy más színűben. A fekete blúz olcsón meg van magyar vagy kínaiból, sötétkék vagy fekete farmer - nem hímzett, - koptatás is kérdeztem, ... .


Ballagására járok elégszer, mert vidéki városból jöttem fel, ismerősök - legyen a rokonokon kívül kb. kortárs is, - és megállunk a hátsósorokban. Barátnőm orvosira jár és elit gimiben végzett, ott kiscsoport volt a fekete Converse-eké. Amióta Paul McCartney öltönyhöz vette fel a sport cipőt - fehér-pirós mintást is :S, majd Spilberg kék farmerban és sötét sport cipőben, fehér ingben és elegáns zakóban selyem nyakkendővel jelent meg a teljes San Franciscoi rendező társasággal egyetemben, egy koktél partin, azóta már mint a barna a kékkel ez is elfogadott lett. Túl sok női lapot vesznek a kollégák. ;)


Ajándékot meg ha nincs miből vigyen? És amit írtam abból kiderül, úgy is lesz valami ami személyes közös emlék, és több a most vásároltnál.


Nehogy már ezért ne menjen el! - olyant írtam, amit láttam, hogy még van.

2015. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Alkalmi viselet itt is ott is amit én hasonlítottam össze.


Melegítőn viszont én rökönyödök meg. Szálloda halljában, ha csak nem futásból jön valaki. ;)


Na színes világ. A ballagás fekete-fehér, vagy plusz amilyen más színű öltönyt és kosztüműt rendeltek, sok a sötétkék, vagy szürke egyére elszabott. Sikeres állás interjúra sokan tervezik abba mennek majd, vagy ha van pénz miért ne legyen egységes. pedig egy jó fekete kosztüm vagy öltöny minden ruhatárban sajnos el kell.

2015. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Német és angol nyelven, mert azt kamaszként tanultam meg jó helyesírásom. És nem azokon a nyelveken gondolkodom ha összetett a téma, hanem fordítok közben magamnak.
2015. máj. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Szerintem farmerban mehetsz, ha fekete vagy sötétkék, koptatás nélküli, akkor abszolút nem gáz.

Ehhez vegyél valami balerinacipőt, kínaiban lehet találni 2 ezer körül. Egyszínű feketét vegyél, azt ki lehet használni rendesen. Fehér vagy fekete blúzt húzz fel (nem tudom, hogy van-e), és ennyi.

Ajándékot illik vinni, de ne gondolj nagyra. Szerintem egy bonbon, meg egy virág bőven elég, hiszen nem vagy családtag.

2015. máj. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont, blúzt kínai piacon lehet kapni.


Én itthon szinte soha nem veszek ruhát már évek óta, de kis apróságokat szoktam venni kínai boltban és piacon.

2015. máj. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!