Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel legjobb barátnő...

Mit vegyek fel legjobb barátnőm ballagására ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm meghívott a ballagására (általános iskola). 2 éve én is abba a suliba jártam de elköltöztünk, szóval elég jól ismernek mert én voltam a felső tagozat "nyomija", szinte csak a legjobb barátnőm állt ki mellettem. Június közepén lesz a ballagás én szerintem nagyon jó idő lesz. Nekem csak farmerjaim vannak, rövidnadrágban szinte csak melegítők. Milyen felsőbe menjek? Milyen cipőbe? Szinte csak 2 pár cipőm van. Bár lehet addig még veszünk ruhát de elég szegények vagyunk.

Vigyek a barátnőmnek valami "ajándékot" ?

14/L


2015. máj. 8. 09:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

Ja és talán hosszú szárú zoknit vegyél, ne vastagot most.

Ajándék kis csokor hosszú szárú fehér virág. Ballagásra család szokott ajándékot adni, és otthon.


Utána lehet adni valami személyes emléket, ami nem hiányzik, és nem fáj oda adni.

2015. máj. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
hosszú szárú fekete zoknit*
2015. máj. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom az utolsó válaszoló milyen világban él, de ha valakit elhívnak ballagásra, bizony illik ajándékot vinni, nem nagy értékre kell gondolni, de valami apróságot szoktak adni egymásnak a barátnők a virágon kívül. Tornacipő? Meg farmer? Ünnepségre? Alkalmi cipőt vegyél fel, és a farmert hagyd ki a dologból. :) Szerintem amit évnyitóra, vagy egyéb sulis ünnepségre szoktál felvenni (itt a fekete aljra gondolok), azt itt is felveheted. Szandál, balerina cipő társaságában, zoknit hagyd otthon. Hosszúszárút meg pláne :))
2015. máj. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

A lehetőségekből gazdálkodtam. Kettő egy blúzzal leszoktam tudni, hogy alkalmi az esemény. Soha nem szóltak vagy néztek meg. Temetésre persze nem mennék farmerban, de színházban sötétkék farmerban és fekete bakancsban sem éreztem kilógva magam. Ballagáson is voltam, pont Converesben és kék farmerben fekete blúzban, nem én voltam a kivétel csak a kisebbség egy tagja.

Én szoktam vinni ajándékot, de nekem több pénzem van, és ahogy láttam, aki tőlem kapott, egyik sem nem "nagy szatyorral", vagy ment haza. ;)

Pedig elit gimnázium volt, és farmerrel nem voltam egyedül a lányok közt - Lehet pont azért. ;)

2015. máj. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
vagy táskával*
2015. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
farmer fekete cipővel és blúz vagy női inged nincs?
2015. máj. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Pedig nekem van fekete elegáns nadrágkosztümöm, minden évben hozok egyet haza, utazásból. Csak tudod, itthon túl sokat adunk a látszatra, és sok ember a hasán spórol. Az egészséges táplálkozás fontosabb, mint egy ilyen nap.
2015. máj. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Jaj és a sok gyászhuszár. Meg leszabott egyen öltönyök, és kosztümök. Aztán azzal megy állásinterjúkra.
2015. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
elszabott*
2015. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Boka ne villanjon ki egy sport cipőből azért írtam a hosszú zoknit - és belegondoltam a helyzetébe. Sok volt ismerősöm itt Pesten tanult tovább, persze hogy meghívnak, legyen kortárs is ott - és még nem szóltak érte, hogy a kisebbségbe tartozom, abba aki nem annyira konformista, és nem vagyok ezzel egyedül.


Persze a fekete balerinacipő, még inkább, a szép fekete magassarkú, és térdig érő fekete szoknya, és fehér vagy fekete blúz az elegáns és hagyományos. De ha bemész ma már, - én csak mint hostessként is - egyeztetni sportcipőben, egy ötcsillagos szálódába nem szólnak, és sok vendég is a bőrtalpú cipőjűek közt abban van. Fellazultak a határok mára a világban, -más téren, és értelemben nem annyira- például a fizetésben nem. Ezért megéri még vonatozni is egy hétvégi munkára. És a munka az szent. Német, angol nyelvtudás meg van, akkor ezt is mellé teszi az ember, azért is van kosztümöm, sőt még magassarkú cipőm is, ott van ha kivétel ott lennék, a lapos talpú de elegánsban is. De hostess is visszanézve, húsz éve talán még csak körömcipőben volt. Nem tudom biztosra egy évvel rá születtem.

2015. máj. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!