Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék jobban a stílusomhoz...

Szeretnék jobban a stílusomhoz illően öltözködni, mit csináljak? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék minden nap úgy öltözködni, hogy jól érezzem magam a bőrömben, de csak pár outfitem van, ami teljes mértékben egyezik az ízlésemmel. Ruha, cipő, kiegészítők... Ha lenne egy bankkártyám rajta minimum százezrekkel, akkor ez nem lenne probléma, de... de nincs. Az a baj, hogy még nem dolgozom, zsebpénzt meg nem kapok, szóval anyum csak arra ad pénzt (mármint ruhákra), ami kötelező. Pl farmer, télen csizma, egy db melegítő, otthoni pulcsi, stb... Ezek meg a csizma kivételével (és néha a farmer) nem illenek hozzám. Szóval az lenne a kérdésem, hogy ha lesz pénzem (remélhetőleg nemsokára találok valami diákmunkát), akkor milyen ruhadarabokat érdemes megvenni, amit több szettben is fel lehet használni? Mert ha most külön összeállításonként vásárolnék, az jó drága lenne...


Néhány kép az ízlésemről, ha ez számít (több féle stílusom van):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Bocsi a sok kép miatt, ha nincs kedved megnézni, akkor röviden: elegáns, lányos, modern hippie

Annyi különbséggel, hogy én magassarkút nem hordok.



2015. máj. 3. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek nem olyan extrém cuccok, szóval ha beszerzel turkálóból és saját kezűleg feldobod (pl.: átszabod, rávarrsz még valamit...), akkor szerintem lesznek olyan szépek, mint a képeken lévő ruhák. :) varrhatsz is saját, eredeti cuccokat. De a mostani ruháidat is ugyanígy átszabhatod. Kiegészítőket magad is alkothatsz, szerintem nagyon szép hippisek lesznek :)


A másik kérdés meg az volt, hogy miket vegyél a diákmunkával összegyűjtött pénzedből. Szerintem két táska jól jönne, mivel ahogy a képeket nézem, a téli öltözékek kissé sötétebb színek, addig a nyáriák vidám világosak. Más szóval egy táska télre-őszre és egy táska tavaszra-nyárra. A pénzből még tavaszi dzsekit is lehetne venni, mondjuk valami világosabb farmert vagy világosbarna bőrdzsekit. És a sálakról se feledkezz meg. Ahogy észrevettem a képeken a laza sál szinte nagyon sok helyen előfordul. Mondjuk egy fehér sál szinte mindenhez menne vagy egy világoskék. Pántos felsőrőln se feledkezz meg. Szerintem abból is fehér kéne, amit a többi kiegészítővel dobnád fel. Meg szoknya is jól jön. Abból szerintem farmerszoknya lenne az ideális.


Nem tudom, hogy diákmunkával mennyit fogsz keresni, szóval amiket leírtam, abból nem minden kell, hanem te válogass kedvedre :)

2015. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia, köszi a választ. :)

Az a baj, hogy nekem nem nagyon vannak jól átszabható, átvariálható ruháim. :/ És eddig még egy normális turkálót se találtam sajnos. (Nem tudsz esetleg egyet Budapesten, ahol nem nagyis, nem elefántméretű, nem szakadt, nem koszos, és persze nem drága ruhák vannak?)


Fehár sálam van. :D Meg egy piros és egy rószaszín is. :) A kedvenc téli kiegészítőm a harisnya, abból is volt egy csomó, csak naggggyon hamar kiszakadnak a mintásak. De majd simából kell vennem pár jó minőségűt jövőre. Régen volt farmerszoknyá, aztán kinőttem, de nem tudom, mért nem szereztem még be egy másikat, tökre szerettem. :D Bár mostanában a skater skirt-ökért vagyok oda (van egy sötétkék, egy bordó, és egy fekete-fehér valami mintás egyberuha).

Kiegészítőket Ebay-en nézegettem, az a jó, hogy ott elég olcsók. Viszont annyi jót találtam, az összes egybe nem olcsó, szóval még át kell válogatnom őket. :D A táska jó ötlet, amúgy is kerestem már egy nagy, egyszerű, fekete bőrtáskát, de mindegyik ilyen 10 ezer környékén van sajna. :/

2015. máj. 3. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy nagyon jó turit, ha a 7-es busszal mész akkor kb a Blaha és az Uránia között van félúton. A nevére már nem emlékszem, az Urániával átellenes oldalon vagy ilyen árkádsor alatt.
2015. máj. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, ajd lehet, elnézek oda valamikor. :)
2015. máj. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!