Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a cipő lányoknak is elmegy?...

Ez a cipő lányoknak is elmegy? 16L

Figyelt kérdés
[link]

2015. máj. 2. 18:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Simán. Én felvenném. 16/L
2015. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Azért egy ilyen lányon elég fura, de ha neked tetszik, akkor hajrá.
2015. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Én felvenném. 15/l
2015. máj. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem venném fel, feketében viszont simán: [link]
2015. máj. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
17%
Én még mindig úgy gondolom hogy egy lány öltözzön lány ruhákba, cipőkbe. Ne ilyen szarokba. Ez kb a gyerekes kislányokon jó meg a tini fiúkon.
2015. máj. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem egy farmerrel nagyon jól néz ki :)
2015. máj. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 szirup007 ***** válasza:
Nekem is vannak sportcipőim de ezt nem venném fell pedig fiatalabb vagyok
2015. máj. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most elitelhettek,mert igy gondolom,de azert ezt most mar leírom.

Rengeteg helyen olvastam itt gyakorin,hogy egy lany legyen lányos,egy fiu meg fiús. Annyira hülyeség ilyen szinten megkülönböztetni a két nemet... 2015-ot irunk. Fel kene vegre fogni,hogy nincs ekkora szakadék no es férfi kozott. Szerintem nem kene elvárni egy fiusabb lánytól,hogy rozsaszin tullszoknyaba öltözzön,ha az neki nem esik jol. Ahogy egy kicsit érzékenyebb,lanyosabb fiútól sem kell azt kérni,hogy húzzon olyan ruhakat amiben nem erzi jol magat. Manapság az sem furcsa,ha egy fiu festi a körmét,szemet. Egy lany pedig fiu ruhákba öltözködik es nem sminkel. Ezt el kell fogadni. Miert ne huzhatna ferfi cipot ha van a meretebe es az tetszik neki?! Egyebkent ha szamit a velemenyem,húzd fel nyugodtan,ez egy baromi jo cipo.️ Enis inkabb fiusabb vagyok,teljes mértékben egyetértek veled,kedves kérdező.

15/L

2015. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8: szerintem amíg nem mindegy, hogy pasival, csak csajjal dugok, addig a csaj legyen csaj, a pasi meg legyen pasi.


Nincs bajom a fiúsabb jellegű csajokkal, de ezt idővel úgyis kinövitek.

2015. máj. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pontosan ilyenem lesz! Szerintem jó, és nem annyira fiús (általában a fiús vanseken 5 lyuk van), most az office shoesban le is van árazva! 16L
2015. máj. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!