Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért öltöznek sokan a H&M-ből?

Miért öltöznek sokan a H&M-ből?

Figyelt kérdés
Nem zavar amúgy (én sosem vásároltam még ott) :) De azon kívül, hogy olcsóbb?
2015. ápr. 29. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Gondolom azért mert divatos, fiatalos cuccok vannak ott és olcsó. Az meg senkit nem zavar, hogy kínai ócska minőség, ha szép a cucc.
2015. ápr. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Nagy a választék. Elég divatos. Stílusban is van sokféle, sportos, fiatalos, komolyabb, csinosabb, elegánsabb. Minőségben és árban is elég sokféle ruhát lehet ott kapni.

Sokan megtalálják ott a számításukat, akár egy tini, akár egy harmincas nő is simán fel tud ott öltözni.

Jó akcióik is szoktak lenni.

Gyerek ruháik nagyon tetszenek. Felnőtt ruhát viszonylag ritkán veszek ott.

2015. ápr. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
Mert jól kereső emberek vannak idehaza,ebben a gazdag országban. És ez 1 picit jobb,mint a kínai bolt.
2015. ápr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%

Olcsó? Na ne vicceljünk :D

Már ami. Egy egyszerű csíkos póló, lehet hogy olcsó 2500-ért. De egyik nap láttam egy iszonyú jó blúzt. Zöld, csini, semmi extra, de tényleg. Egy egyszerű blúz. 7990-ért. Na, ez hol olcsó?

Néha benézek, de kb 2 éve nem vettem ott semmit. Akkor a szinte térdig érő ruhám összement akkorára, hogy a fenekem kilátszik belőle.

Szóval a minőség sem jó.

2015. ápr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Vannak benne olcsóbb, de drágább árkategóriás cuccok is, ez igaz. Ami drágább, azt inkább nem hozom el, általában a olcsóbb, középkategóriás árú cuccokat szoktam megvenni. Én azért vásárolok ott, mert sokféle stílus van, és bőven van miből válogatni, találtam már ott olcsó kiegészítőket is, amiket nagyon szerettem.
2015. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
nekem tetszik,mindig vannak leértékelt darabok,nagy a választák,nagyjából minden stílus megtalálható ott...
2015. ápr. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Olcsó,divatos, mindenki talál a stílusához és korához megfelelő ruhát. Sokszor van leárazás. A minősége már vitatott de azért fel lehet venni egy szezonra a ruháikat. Ha nem tetszik vagy nem jó akkor pedig visszaviszed és kicserélik vagy vissza adják az árát. Én többszőr vásároltam onnan, nekem semmi bajom nincs a céggel és a ruháikkal. Mindennapra megfelelnek.
2015. ápr. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
miért lettek így lepontozva a hozzászólók? :D szinte mindenki válaszolt a kérdésre, és a legtöbben nem bunkón.
2015. ápr. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A basic cuccok olcsók, divatosak, kényelmesek. Egyébként szoktam turiba járni, és tele van H&M-es cuccokkal :D
2015. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Divatbolthoz képest viszonylag olcsó, rengeteg stílusú ruhát árulnak, a legfrissebb világdivat megtalálható az üzletben, különleges cuccok is, de közben alapdarabokat is lehet venni. Ha az ember jól válogat, jó minőségű dolgokat is ki lehet ott fogni.
2015. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!