Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy legyen Metálos öltözködés...

Hogy legyen Metálos öltözködésem/stílusom?

Figyelt kérdés
Industrial Metalra gondoltam pontosan
2010. febr. 21. 20:49
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nagyából :/
2010. febr. 22. 19:01
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

www.headbanger.hu, www.usapolo.hu

itt van elég sokféle "metálos" cucc.

mindig olyan ruhadarabokat hordj, ami kifejezi a TE egyéniséged. ha ez egy running wild-os póló egy szakadt farmerral, egy kis lánccal az oldaladon, egy csomózott piros-fekete karkötővel, és valamijen medállal a nyakadban/láncodon , akkor úgy. nézelődj körbe milyen cuccok vannak, ami meg tetszik abból válogass. én is a metál/rock/ blues zenei vonalat szeretem, apám kifakult farmeringében járok ,mert úgy érzem hogy illik hozzám, és még kifejezi a zenei izlésem is többé kevésbé, mivel inkább a régebbi zenéket szeretem (70-80as évek).

remélem tudtam segiteni..

2010. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
még, még, még még még ennyi nem elég :)
2010. febr. 24. 19:02
 14/18 anonim ***** válasza:
Először is az indusztrial az nem metal zene hanem inkább a mai "disco" zenéhez-itt a trance és a house zenére gondolok-hasonló a metal az meg egy összetettebb ennél. De hogy válaszoljak a konkrét kérdésre keress egy példaképet ebben a stílusban PL: marilyn manson vagy linda daemon és kezd el őket lemásolni vagy ha te egy egyéniség vagy és te igazi metál arc akarsz lenni egy kis industriál beütéssel akkor írj vissza ide mert ez így nagyon nehéz
2010. febr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Jófej vagy (Y)

METAL 4EVER :D

2010. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az igazi metálos kreatív. Úgyhogy te maximum "divatrokker" lehetsz, az meg semmivel sem néz ki ócskábban, mint a "westend gyöngye" emberek.
2010. febr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 ImmmI666 válasza:

Nos a Metálosok tisztálkodnak.

A másik meg mi az hogy "hogy legyek metálos???"Kb ez jött le

hát remélem sehogy se leszel mert az ilyen pózerek miatt mint te bélyegeznek meg minket.

2011. aug. 14. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Éljen a METAL!!!!
2012. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!