Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy legyen Metálos öltözködés...

Hogy legyen Metálos öltözködésem/stílusom?

Figyelt kérdés
Industrial Metalra gondoltam pontosan
2010. febr. 21. 20:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
De ha nincs külön Industrial meg stb. hanem csak metálos öltözködés van az sem gon írjátok le minnél bővebben v annyit amenyit csak tudsz :)
2010. febr. 21. 21:14
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Azt ugye tudod, hogy azzal nem leszel trendy?
2010. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
én azt tom de nekem ez jön be nem a franci divatos, parfümösök
2010. febr. 21. 21:21
 4/18 anonim ***** válasza:
61%
Fekete nadrág, valami metál zenekaros póló, bakancs, nagy fekete kabát, hosszú haj, ja és ne borotváld a hónaljadat... xD
2010. febr. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hát az utolsó nagyon oda b*sz én valami ijenre gondoltam inkább: [link]
2010. febr. 21. 22:16
 6/18 anonim ***** válasza:
77%

Azt mondod neked ez jön be akkor miért kell segítség? Ha tudod hogy neked mi tetszik akkor miben segítsünk?

Szerintem te csak menőzni akarsz ezzel, vagy keménynek látszani, fogalmad sincs az egészről, hát inkább felejtsd el, ki fognak röhögni. Én kezdem...

2010. febr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6%
Az ember metálos a szagától lesz elsősorban! Ne fürödjél le 2 hétig, ne mosd meg a makkod, ne moss fogat, ha elég izzadt vagy már, akkor vegyél fel egy büdös halálfejes pólót, egy kis lánckelléket, kopott szögecses bőrkabátot, aztán minden metállédi szerelmes lesz eléd! Legyél kanos, mert attól metálos a metálos!
2010. febr. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
hát hordj fekete cuccokat..zsebes fekete gatya,varrott orrú bakancs,fekete ing,vagy póló,legjobb,ha nincs rajta minta,és bőrkabát,ízlés szerinti hosszal..de ezt te nem tudod magadtól?Egyáltalán mi vett rá,hogy metálos legyél?Csíped a zenét?Azt még el kell mondanom,hogy a metálos pasik általában tiszták,és ápoltak,mindíg borotválkoznak,és még parfümöt is használnak,bár ugyanúgy vannak köztük igénytelenek is,akárcsak a büdös izzadtságszagú diszkósok közt,akik a parfűmükkel akarják elnyomni a büdös izzadt szagukat,aminek keverékétől tűnnek "beszívva" a magamfajta metálos lányok a villamoson....ez nem stílusfüggő,a metál alapszabályai közt nincs benne,hogy igénytelenség..mi is metálosak vagyunk,de mindennap tiszta ruha,ismerjük a tusfürdőt,ismerjük az axe-ot,és nem vagyunk szőrösek!!!Ha már mást vesz fel valaki,attól még ugyanúgy megmarad a kiskorában tanult higiéniája,ez mindenkinél így van..vannak az igényesek,és az igénytelenek,nem pedig a metálosok,és pl diszkósok.. attól,hogy nem piperésszük aranyérkenőccsel az arcunkat,és nem járunk a kozmetikushoz szemöldököt fésültetni,attól mi még igen is igényesek és tiszták vagyunk!Amúgy meg mindenki saját magával törődjön,és mosakodjon meg!
2010. febr. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Persze h a zene miatt METALOSOK 4EWER

szerintem sem attól metálos a metálos h nem tisztálkodik a higéni azért fontos! És lánct menyit és hogy hordjak???

2010. febr. 22. 13:45
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Ejj bakker...

Arra ráérzel, hogy miből mennyi jó neked. Úgyis észreveszi a környezeted, hogy nem érzed jól magad a sok láncban. Különben sincs megszabva, hogy csakis a jobb oldalon, 2 vastag és 1 vékony láncot kell hordani, mert akkor így leszele metálos... Hát lóf*szt. Vagy ráérzel, vagy nem . Megmondom neked őszintén, hogy ha divatból csinálod, azonnal ki fogják szúrni és csak nevetség tárgya leszel. Félre értés ne essék, én is ugyanúgy metálosnak érzem magam, a szolidabb fajtából vagyok és a zenéért élek. Ha az érzés megvan, akkor öltözködhetsz bárhogy, mert a ruhák, bakancsok, egyebek csak külsőségek. Persze ha tetszenek, akkor hordd, csak érezd jól magad benne. Azért vedd fel, mert abban a ruhában te vagy te. Érted, amit mondani akarok ?

2010. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!