Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek, lányok?

Szerintetek, lányok?

Figyelt kérdés
Lányok, nektek tetszik, ha egy fiún van egy ezüst nyaklánc, 3 ezüst karkötő, és egy ezüst gyűrű ? A karláncok, és a nyaklánc se vastag, hanem az a szolid. Gyűrűből se a pecsét, meg ezek a bumszlik, hanem a karikagyűrű.

2015. ápr. 19. 15:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A nyaklánc és a karkötő nem érdekel. Gyűrű viszont egy férfin szerintem csak egyetlen egy esetben legyen, ha nős.

(Ha esetleg kaptad valakitől és kötődsz a gyűrűhöz, akkor fűzd rá a nyakláncra.)

2015. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ezen én is gondolkodtam mármint, hogy a nyakláncomra teszem a gyűrűt, a gyűrűt magamnak vettem mert megtetszett. :) Várok még további válaszokat!
2015. ápr. 19. 16:02
 3/11 anonim válasza:
nekem mindenképpen bejönne, szerintem az sem gáz, ha egy fiú a stílusának megfelelően festi magát
2015. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azért a festés az nagyon sok. :D De azért köszönöm a válaszod. :)
2015. ápr. 19. 16:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Én pont fordítva vagyok vele, karkötő, nyaklánc nekem nem jön be, gyűrű viszont mehet. Persze sokat számít milyen stílushoz, milyen ékszer, szóval látatlanban szinte lehetetlen megmondani.
2015. ápr. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hát, így látatlanban nemet mondanék, de nagyon sokban függ az illető és az ékszer stílusától is...
2015. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Laza, HipHop stílushoz. :) Ha nagyon kell küldök normális képet ami többet mond. :D
2015. ápr. 19. 17:40
 8/11 anonim ***** válasza:
A nyaklánc rendben van, a karkötő szerintem így már sok és a gyűrű is. Gyűrűben (ha nem házas persze) csak az egyik haveromé tetszik férfin, neki egy sárkányos van, de megy a stílusához.
2015. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha illik a stilusodhoz akkor oké :DD
2015. ápr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha ilyen páwákon látom attól hányok, de a laza hip-hop stílushoz mehet, mert ahhoz már illik :D
2015. máj. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!