Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Idén mi lesz a fürdőruha divat?

Idén mi lesz a fürdőruha divat?

Figyelt kérdés
Nektek mi a véleményetek ha minden 3. Lányon ugyan az a fajta van? Hogy lehetne egyedinek lenni?

2015. ápr. 18. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Varrj magadnak! :)
2015. ápr. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy őrültségnek fog tűnni, de vegyél turiból. Ott pár évvel ezelőtti típusok vannak. Csak használat előtt mosd ki rendesen!!
2015. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előző kettő komolyan is gondolja a válaszát? Turkálóban fürdőruhát? Egyébként nem tudom mi lesz a fürdőruha divat, de ezektől a válaszoktól falra mászom :DD 18F
2015. ápr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mi lesz a divat, olyat vegyél ami neked tetszik és jól is áll. Ez a lényeg, nem az hogy másokon mi lesz vagy másoknak mi tetszik.
2015. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, komolyan gondoltam! Sok nő fehérneműt is vesz onnan magának. Nem csórók, hanem diplomás, művelt nők. Bár ott én nem vennék fehérneműt higiéniai szempontból, de bikinit simán. Csak magasabb hőfokon kell mosni. Amúgy nem értem, hogy fiú létedre mit okoskodsz bele. Ő akar egyedi fazont, a turiban olyat találhat, ami garantáltan nem jön vele szembe a strandon.
2015. ápr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Triangl bikini lesz a divat
2015. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!