Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pólóra vasalható papírra...

Pólóra vasalható papírra mivel rajzolhatok, hogy rá is tudjam vasalni a pólóra?

Figyelt kérdés

Vettem egy speciális papírt, amire, ha rányomtatok valamit, akkor rávasalhatom a pólóra. Csak kinyomtattam, de az egész elmosódott. Az üres részre pedig úgy gondoltam, majd rajzolok valamivel (ez a kérdés, hogy mivel?) egy figurát, amit aztán rávasalhatok a pólómra. Tehát mivel rajzolhatnék erre a papírra, hogy aztán rátudjam vasalni a pólómra? Csak gondoltam megkérdezem, mert elrontani nem szeretném.

Légyszi értelmes válaszokat:)


2010. febr. 19. 17:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj be egy hobbi boltba és ott kérdezd meg.:) Én polóra mintát nem nyomtatni szoktam, hanem rajzolni egyenest a ruhára, ehhez pedig csak egy textilfesték és ecset kell, vagy van textilfestő filctoll is, az könnyebb. :)
2010. febr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!