Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bikinit (fürdőruhát)...

Milyen bikinit (fürdőruhát) vegyek?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok. 164cm magas és 40kg. Barna hosszú hajam, barna szemem és barnás bõröm. Van egy kicsike cicim xd Kétrészest szeretnék venni, de nem tudom, hogy milyet. (szín,fazon) Képet is küldhettek. De lehetõleg kevés pink legyen benne :D

Segítenétek? Minden értelmes választ köszönök! :)



2015. ápr. 6. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Küldd ha gondolod.
2015. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%

Tudok linkelni neked egy fürdőruhát ami szerintem jól néz ki ,de ehhez kéne az alkatod is igazából ,mert egyik barátnőmnek is ilyesmi van és neki nem igazán áll jól ,de ha küldesz képet ,átlinkelem neked :)

15/l

2015. ápr. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
15%
Kuldj kepet segitek :) :) ;) 15/L
2015. ápr. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én is segítek, ha gondolod. :) Küldhetsz egy képet.

16l

2015. ápr. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
holnap reggel küldök :)
2015. ápr. 6. 22:24
 6/23 anonim ***** válasza:

En is tudhatok segiteni, mert enis most kerestem furdorucit es nekm is sok tanacsot adtak, amit tovabbadhatok, de ehhez tenyleg kell az alakod

13/l

2015. ápr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

[link]

itt van, na! :D

2015. ápr. 7. 12:41
 8/23 anonim ***** válasza:

Amennyire látszik a képen,elég szép alakod van.Adok néhány tanácsot:

Ha barnás a bőröd,előnyös lehet a fehér bikini,de olyat válassz,ami nem látszik át,ha vizes lesz.

Kicsi cicihez egyértelműen pántnélküli bikinit vennék.

Szerintem jól állna az alakodhoz vmi divatos minta,pl angol vagy usa zászlós,esetleg pöttyös.

Talán azt mondhatnám,hogy ha nem akarsz sokáig keresgélni,válassz egy pántnélküli felsőjű USA zászlós bikinit,ebből sokat és szép féléket lehet kapni.

2015. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszi :) Megnézem, mivel nemsokára megyünk a boltba. Remélem lesz sok bikini :D
2015. ápr. 7. 19:12
 10/23 A kérdező kommentje:
Ma voltunk, de nem találtam sehol. Valaki tudja hogy hol lehet pánt nélkülieket venni? :)
2015. ápr. 8. 17:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!