Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik nézne jobban ki egy...

Melyik nézne jobban ki egy csaj lábán?

Figyelt kérdés

Nike air force fehérben? Vagy jordan flight 45 high iD szintén fehérben?

Tudom, hogy a magassarkú a legszebb egy lány lábán, de mindennapos sulira ez kényelmesebb...😊😊

15/L



2015. márc. 28. 18:23
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
56%
Ízléstelenek. Amelyik kevésbé ízléstelen, az a háttér.
2015. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
43%
Air force... azok akik szerint ízléstelen, linkeljetek már egy szerintetek szép sportcipőt lányok számára.
2015. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 kesulina válasza:

Ha tucat akarsz lenni air force, minden 2. lányon látom.

Szerintem Jordan, nekem ilyenem van hófehérbe és imádom én is az ilyen "niggás" cipőket csak tudni kell hozzá öltözködni.

2015. márc. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Ezt kéred nagybácsitól ballagásra?
2015. ápr. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
Kesulina...a Jordan ugyanúgy tucat, az is rengeteg lányon van. Nem attól leszel egyedi, hogy nem veszel meg valamit ami tetszik csak mert mindenkin az van. Nekem ha tetszik valami, akkor ha van rá pénzem megveszem. Egyébként nekem mindkettő tetszik, Jordanam van, de szìvesen elfogadok egy Air Forcet :p
2015. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Miert? Mi baj van, ha ezt kérem?
2015. ápr. 1. 12:54
 17/36 anonim ***** válasza:
Minden ilyen bumszli, ronda sportcipő ízléstelen, főleg egy lányon. Azért hordja mindenki, mert most hatalmas divat lett, és minden kis tucattini ilyet akar. Egy portcipő eleve nem hétköznapra, hanem sportolásra való. Ezek nem szépek, hanem praktikusak.
2015. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Ezt már kivesézték a másik kérdésednél.

Nem az a baj hogy ajándékot kapsz, hanem az, hogy telhetetlen vagy és az iphon mellé nem elég az aranygyűrű, meg a karkötő.

2015. ápr. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
link a másik kérdésre?
2015. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Te mirol beszelsz? xdd
2015. ápr. 1. 16:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!