Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M-ben visszaveszik a ruhát?

H&M-ben visszaveszik a ruhát?

Figyelt kérdés
Blokk megvan, de már le lettek vágva a címkék és ki is lett mosva. Akkor vettem észre, hogy hibás az anyag, amikor föl akartam húzni. Visszaveszik így?
2015. márc. 18. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem címke nélkül mar nem. Azt is hihetik, hogy te tetted tönkre. Hacsak nem olyan az a hiba, hogy be tudod bizonyítani, hogy gyári hibás, pl a minta hibás, rossz a varras, stb. Mindenesetre meg kene próbálni, hátha.
2015. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs címke és ki van mosva, akkor már nem veszik vissza.
2015. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem vettek már vissza címke nélküli kimosott ruhát. a blokk megvolt, a visszaváltási időn belül voltam. nem volt hordva, de kicsit állott szaga lett, nem akartam büdösen visszavinni. : D nem tettem a mosáshoz öblítőt, így a ruha csak tiszta lett, nem büdös, és nem volt frissen mosott ruha illata, ami megcsapta volna az eladó orrát. féltem, hogy ha öblítő illatú lesz, akkor nem veszik vissza, mert kimostam. de így minden rendben ment.
2015. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!