Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Tezenis-be így visszaveszik...

A Tezenis-be így visszaveszik a ruhát?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem ajándékba 2 polót, viszont rossz lett a méret. A címkét levágtam róla, de a blokk meg a címkéje is megvan. Így kicserélhetem még egyel nagyobb méretre?
2014. dec. 3. 23:29
 1/5 anonim ***** válasza:
persze.
2014. dec. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha kedvesen kéred, s jóindulatúak, akkor igen. Ront a helyzeten a címke kivágása. Ha nem lehet eladni így az árut, akkor nem biztos, hogy ráállnak a cserére. Kötelezni törvény nem kötelezi őket. Próbáld meg, vesztenivalód nincs.
2014. dec. 4. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a címke alatt az árcetlit érted akkor igen visszaveszik az csak egy madzag,vagy mini műanyag bilincs pótlása.

De ha a nyakában lévő belevarrt vacakra gondolsz amin a méret van meg,hogy hogyan mosd és azt vágtad ki belőle,akkor buktad.

2014. dec. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, a cimke alatt Azt értem, amire az ára volt írva, nem a márkajelzést vágtam ki.

Elnézést, rosszul fogalmaztam. :)

2014. dec. 4. 02:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze főleg mert az amúgy is néha le szokott szakadni már van hogy a boltban pl próba közben.

A nyakából a árkát és az oldalában belül a hosszút nem szabad kivágni csak ha már tuti marad a cucc :)

2014. dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!