Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Deichmann-ba visszaveszik a...

A Deichmann-ba visszaveszik a leárazott cipőt is?

Figyelt kérdés

Nem rég vettem egy cipőt 3500-ra volt leárazva (eredeti ára 7 ezer) és már szét is ment.

Ha visszaviszem akkor a kifizetett ár alapján választhatok másik cipőt, azaz csak 3500-ért vagy visszakérhetem azt?


2014. okt. 21. 22:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem visszaviheted, és választhatsz mást. Ha drágább, amit választasz, akkor a különbözetet kell csak kifizesd.
2014. okt. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ági 22 ***** válasza:

Ha nem valamilyen hiba vagy a minősége miatt volt leárazva, vissza lehet vinni, de a kereskedőnek nem kötelessége az összeget visszaadnia vagy levásárlást biztosítania. Elküldheti a cipőt szakértőhöz, aki megállapítja, hogy már gyárilag hibás volt a termék vagy a nem megfelelő használat során ment tönkre. Az első esetben javíttatja és visszaadja, vagy ekkor lehet levásárolni, esetleg cserélni ha felajánlják, abban az értékben, amennyiért vetted.

Második esetben semmire nem vagy jogosult, esetleg elviheted egy másik szakértőhöz bevizsgáltatni, de 3500 Ft-os cipőnél nem hiszem hogy érdemes.

2014. okt. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!