Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azok a csajok, akik mas...

Azok a csajok, akik mas ruhajaban jarnak, azert csinaljak ezt, mert azt akarjak mutatni masoknak, hogy nekik igenis rengeteg jo cuccuk van? Vagy miert csinaljak?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnomrol van szo. O pl olyan, hogy minden bulira majdnem mas cuccot vesz fel, de hol a tesoja cucca van rajta, hol a sajatja, hol az anyukajae, hol pedig a baratnoi ruhajat veszi fel. Mi ertelme van ennek?
2015. márc. 6. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne? Discoba való ruhából van két felsőm. Nem szeretem mindig azokat hordani, de jelenleg nem engedhetem meg magamnak, hogy több legyen. Ha lenne olyan barátnőm akiét hordhatnám biztos felvenném. Jól esik a változatosság. Nekem, nem azért, hogy mások lássák. Hogy neki miért jó így, magamutogatásból vagy önmagáért azt nem tudhatjuk.
2015. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért, mert nincs rá pénze, hogy legyen 8-10 bulis ruhája. Ha meg van rá pénze, akkor sincs semmi értelme annyi ruhát felhalmozni, ha ugyanaz a mérete a tesójának, az anyukájának vagy néhány barátnőjének.

A lányok szeretnek változatosan öltözködni, ez van, ha van 1 darab tipikus bulis ruhája, vegye fel ugyanazt minden buliba?

2015. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha valamelyik barátnőmnek van egy jó ruhája, ami pont jó lenne valami alkalomra és épp egy méret vagyunk, akkor miért ne kérném kölcsön? Alkalmi ruhákkal szoktunk néha bizniszelni, mert mi a fenének dobjunk ki csomó pénzt az ablakon egy színház vagy munkahelyi party miatt.

Persze ha teljesen alap cuccokról van szó, akkor már kicsit furább, sima pólót, farmert meg ilyesmit inkább csak akkor veszünk kölcsön, ha épp valami miatt szükség van rá.

De gondolom itt is költség-hatékonyság a cél, ugyanannyi pénzből sokkal több ruhából válogathat az ember. :D

2015. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én még sosem kértem kölcsön ruhát így senkitől sem és az ismeretségi körömből sem tudok példát hozni rá ezért ez nekem furcsa. Családon belül még elmegy, de én baráttól nem kérnék kölcsön és fordított esetben sem feltétlenül szeretném megosztani a ruháimat másokkal (persze, ha egy-két úgymond sürgős esetről van szó, akkor igen). Egyébként biztos valami olyan van mögötte, hogy unja a sajátját vagy pont nincs olyan, ami kéne...Persze, ha valaki nem jár rendszeresen elegáns helyekre mondjuk akkor teljesen felesleges felhalmoznia ilyen alkalmakra való ruhákat vagy ugyanez mondható el a bulisról is mert ritkán használná, de nem tudom, nekem ez akkor is szokatlan.
2015. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is felveszem néha a húgom ruháit, ő is az enyémet, anyám is a miénket ha bulizni megy. Nem mások miatt, hanem mert tetszik az a ruha.
2015. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is felhúzom a húgom ruháit, és ő is az enyémeket. Hasonló a stílusunk, és ha megtetszik egy felsője, akkor miért venném meg én is ugyanazt, amikor tőle bármikor kölcsönkérhetem?
2015. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Máskor meg olyan kérdést olvastam, hogy miért veszi fel valaki mindig ugyanazokat a ruhákat a buliba, miért nem öltözködik változatosan.:D
2015. márc. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!