Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem 2 farmert. Mit /...

Vettem 2 farmert. Mit / hogyan csinaljak hogy ne nyuljanak ki?

Figyelt kérdés

Tehat ekeg szukek. Imadom oket. Csak nem szeretnem ha kinyulnanak..markasak tehaf azert se nyulhatna ki de.. megis.. xd

Na tehat milyen idokozonkent mossan hogy ne nyuljon ki?:) a mosastol osszemegy vagy tagul?

Elore is koszonom szepen a valaszokat.:)


2015. jan. 13. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
első alkalommal kifordítva mosod nagyon langyos vízben hogy ne jöjjön ki sok festék. fektetve szárítod.összemegy a mosással a hordással nyúlik.
2015. jan. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha elasztikus, ne nagyon vasald.
2015. jan. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszi nektek.

Amugy miota megvettem azota nyullott kicsit es mar 2-3x lett mosva. Csak nem kiforditva:(az baj? Es niert jo ha kiforditva mosom?

Milyen idokozonkent mossam?

es ha mar kinyullot egy kicsit mit tehetek vele.??

2015. jan. 14. 07:39
 4/6 A kérdező kommentje:
Igazabol a terdenel elol hatul nyult ki elegge :()
2015. jan. 14. 08:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Kifordítani szerintem csak azért kell hogy ne kopjon. Van hogy olyan szerencsétlenül sikerül betenni a gépbe hogy "belevasal" egy élt, persze ferdén, és azon a vonalon ki is kopik.
2015. jan. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Jo de ha mar kinyult kicsit mert mar mostam tobbszor. Akkor mit tudok tenni?

Es milyen idokozonkent jo mosni.. hany hasznalat uta?????!!!!!!?????????????????????

2015. jan. 14. 13:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!