Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit csináljak a farmerjaimmal,...

Mit csináljak a farmerjaimmal, hogy ne nyúljanak el?

Figyelt kérdés
Amikor a boltban felpróbálom, pont passzol rám ,alig tudom összegombolni, mikor meg felveszem kb 2szer, akkor meg kitágul, lóg rajtam. Milyen farmert vegyek, vagy hogy mossam, hogy ne táguljon ki?
2009. okt. 12. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre énis kíváncsi lennék :$ Tök jól áll rajtam a boltba. Erre pl. anyum kimossa felveszem akkor még övet se kell húznom bele, ed rá olyan 2 órára már lóg a seggemen és kéne az öv -.-
2009. okt. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel én is igy vagyok... de nem értem más mit csinál, hogy az ő seggükön nem lóg a farmer. :S
2009. okt. 12. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát jólenne tudni :( Pl. b.nőmnek is van egy tökjó gatyája ami kb már 1 éve megvan neki mer imádja. és még mindig olyan rajta mint amikor megvette -.-:(
2009. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos függ a minőségtől is, én úgy vettem észre, hogy az olcsóbb, kínais farmerjaim könnyebben elnyúlnak, mint a kicsit drágábbak. Meg az se jó, ha túl vékony az anyaga, a vastagabb anyagú farmerok nem nyúlnak annyira.

Egyébként én azt szoktam csinálni, hogy miután hazaérek, leveszem a farmeromat, kifordítom, és egy nedves, szappanos szivaccsal megdörgölöm a fenekénél. És nem öblítem ki, hanem hagyom így megszáradni. Ha megszárad, utána megint jó szűk lesz. Mert azért minden használat után mégse akarom teljesen kimosni őket. Télen meg még hamar meg is szárad, este bevizezem a fenekénél, ráteszem a radiátorra, és reggelre olyan, mintha új lenne, nem lötyög:)

2009. okt. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem van 13 ezres gatyám is, azis ilyen :/
2009. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

van tizenezres gatyám,ami kinyulik 2 óra után,meg van 1500as,ami nem...

de ez az este vizezős ez tetszik

2009. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Streccs farmerrel nem lehet mit csinálni. Én is sokszor járok így. Próbáljátok meg kerülni a sztereccs farmereket, vagy ha sztreccses legalább a derekán belül legyen egy vászonszegély, ami nem hagyja, hogy kinyúljon. Persze ettől még combon popsin tágul valamennyit, de legalább derékben tart.
2009. okt. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!