Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem engedi hogy hozzá...

Miért nem engedi hogy hozzá nyuljanak?

Figyelt kérdés
A kutyámat ha viszem sétálni és valaki meg akarja simogatni akkor elugrik elölle(szerintem csak játék) és ez sajnos az állatorvosnál(a dokinál egy kicsit idegesebb és nem hagyja magát megvizsgátatni:()is igy megy:( pedig nincs az emberekkel rossz élménye ja és másfél éves keverék kutya.Hogyan lehetne leszoktatni?És miért csinálja?
2009. aug. 3. 11:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a családommal és velem nem ilyen.
2009. aug. 3. 11:36
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

nem tudom miért csinálja, de megoldásnak ezt ajánlom:

haverokkal, barátokkal beszéld meg, h menjetek sétálni együtt.

Próbálják simogatni, hívni magukhoz-valószínűleg nem fog menni.

Kezdj el labdázni v frizbizni a haveroddal, hagyjátok ki a kutyát a játékból. Egy idő után biztos érdeklődni fog, ekkor lehet simogatni, beszélni hozzá. Ezt csináld meg több haveroddal, tuti lesz javulás!

2009. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kutyám sem engedi, hogy megsimogassák, mindig elhúzódik ha jön egy kéz. Az állatorvosnál olyan mint egy angyal, simán fogdossák ami egy csoda! Már lassan 3 éves és úgy tűnik, hogy ez így is marad! Idegen kutyákkak is csak finomam játszik, több alkalomnak kell eltelnie, hogy jól érezze magát. Igazából én nem is vágyom rá, hogy össze-vissza simogassák, ő ilyen távolságtartó! Örülj neki, hogy különleges a kutyusod!
2009. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
73%

Az én kutyusom is ilyen,és nem vágyom rá hogy megsimogassák,csak a lépcsöházba az emberek mellett sem hajlando elmenni.igy elég nehéz a sétáltatás.

Nem voltam még kutyasuliba,de szerintem elviszem oda.

Szerintem próbáld meg Te is!

2009. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!