Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan legyek kívül is rocker?...

Hogyan legyek kívül is rocker? 12/L

Figyelt kérdés

Imádom a rock zenéket, bandákat, énekeseket stb.

Nem tudom hogyan "álljak neki" hogy az öltözködésemen is látszódjon. Nem olyan nagy ruhatárcserére gondoltam, mert anyuék nem igazán finanszíroznák. Peresze ez nem azt jelenti h nem lehet pár új cucc :-) előre is köszi a választ és azt is h egy kis időt is szántál rá!! :D ;)


2015. márc. 5. 18:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem kell erőszakkal rockernek tűnni ha nem olyan a stílusod. Én is elegáns-csajos ruhákat hordok, annak ellenére hogy metált hallgatok. Egyrészt nagyon viccesek a reakciók, másrészt így érzem jól magam. Ha mindenképpen rockernek akarsz öltözni, akkor fekete cuccok, zenekaros pólók, ilyenek. Milyen zenéket hallgatsz?

16/L

2015. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%
Szia! Én ízig-vérig az vagyok. Lány létemre acélbetétes bakancsba, bandás pólókba, kendővel a fejemen, szimatszatyorral járkálok az utcán és suliba is. De nem azért mert olyan nagy divat lenne..Hanem mert így érzem jól magam. jó néhány barátnőmet is elvesztettem emiatt de ez már nem érdekel nekem a "Rockerek társasága" a fontosabb.. és fanatikus rajongója vagyok egy metál bandának, és a Pokolgépnek. Ezt az életet választottam, és szerintem nem hibáztam :) Öltözz úgy, ahogy te jónak látod. Mindenkinek legyen egy egyéni stílusa ez a legfontosabb! 12 évesen kacsintgatsz a Rock felé? akkor neked baromi jó ízlésed van, csak így tovább :))
2015. márc. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
fekete pólók(női fazonúk),szük szárú farmer(mondjuk fekete,vagy bordó),szegecses fülbevaló,karkötő,esetleg valami ezüstözött gyűrű.Bőrdzseki,farmerkabát vagy mellény,cipőnek meg bakancsot még nem ajánlanék,esetleg olyat ami nem acélbetétes.De rengeteg boltban lehet kapni egy picit ilyen "rockeresebb" csizmákat,tehát amik mondjuk ilyen szegecsekkel vannak díszítve.Nyáron meg szandál,tornacipő.:D Én kb. 11 éves koromban amikor rockzenét kezdtem hallgatni,így öltözködtem,nagyjából.De egyre ügyelj,hogy ne legyél telejesen feketében!:)
2015. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Korn, Dope, Metallica. Leginkább ezeket. Előttem kettővel: ó, köszi!! 😊😊 a többieknek is nagyon szépen köszönöm a válaszokat
2015. márc. 6. 21:10
 15/15 anonim ***** válasza:

a fekete rúzst nem ajánlom, írtó rondán tud kinézni, ha nem tudod hordani.

az ékszerekkel óvatosan játszadozz, először elég egy bőr karkötő, valami kis medál, ami a kedvenc bandádat szimbolizálja. a bandás poló meg szerintem hanyagolható, szép, csinos fekete rövidujjúk/ujjatlanok/felsők vannak, amik sokkal nőiesebbek és szebben mutatnak.

igen, arra vigyázz, hogy ne légy mindig fekete, belecsempészhetsz az öltözékedbe színes ékszereket.

2015. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!