Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik cipőt...

Szerintetek melyik cipőt vegyem meg?

Figyelt kérdés

Direkt tavaszi cipőket néztem, és eleinte megfogadtam, hogy nem veszek tornacipőt, de aztán megláttam az első linken lévőt... és... és. *-*


1. Postával együtt 14500 ft, de életem szerelme és a kedvenc csapatom van rajta: [link]


2. Nem tudok linkelni, de New Yorkeres, 3000 ft, fekete bőr bakancs az oldalán virág alakú "lyukakkal".


3. [link]


4. És volt mégegy H&M-es világosbarna "félcipő" 9000-ért, de az nincs fönt a honlapjukon.


Szerintetek?



2015. márc. 2. 15:08
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Na, azért ne undorítózd le, mert kvára nem az!
2015. márc. 2. 20:29
 12/23 anonim ***** válasza:

Érdekes olyat hallani, hogy valakinek érdekes, ha valakinek nem jön be ugyanaz a személy, mint neki. Fogadd el, ízlések, és pofonok, mi olyan furcsa ebben?


"Érdekes, olyat hallani, akinek nem jön be"


.....megáll az eszem! :D


Amúgy nekem a 3. tetszik a legjobban. Bár az nem igazán tavaszi, én enyhe időben hordanám, télen.

2015. márc. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nekem úgy egyik sem tetszik ,de a 3.ra szavazok:)
2015. márc. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok:)) attól még h ki van rajta...attól még nem szép és nem is "minőségi"
2015. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Az első tetszene.. ha más csapat lenne rajta és nem a bőrszalonna... :D Na, meg kb. legalább fele ennyiért. De inkább úgy oldanám meg, hogy vennék pár száz forintért egy sima tornacipőt és textilfestékkel ráfesteném a kedvenc csapatom címerét.

A 3. nekem nem tetszik, a többit meg nehezen tudom elképzelni.

2015. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. :)


#12: Még jó, hogy elfogadom, hogy ízlések és pofonok, sőt, még örülök is neki, hogy eggyel kevesebb embernek tetszik Ney. Csak egyszerűen furcsa. Így érzem és kész. [Mert Neymar olyan tökéletes, hogy egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hogy létezik a földön olyan ember nemtől függetlenül, akinek ne tetszene legalább egy kicsit.]

2015. márc. 3. 16:09
 17/23 anonim válasza:
Első
2015. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
Neymar <3
2015. márc. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"Mert Neymar olyan tökéletes, hogy egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy hogy létezik a földön olyan ember nemtől függetlenül, akinek ne tetszene legalább egy kicsit."

Na, engem ez a felfogás tud nagyon idegesíteni.

Mi az, hogy tökéletes? Szerintem idétlen feje van :D


Amúgy szerintem a bakancsot, meg a melegebb cipőket azért ne vedd meg, mert nemsokára már melegebb lesz (gondolok itt fél, egy hónapra), és akkor kihasználatlan marad. Jövőre meg lehet, hogy más fog tetszeni, inkább akkor vegyél :)

2015. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

"Szerintem idétlen feje van"

Engem meg ez idegesít. Mi az, hogy idétlen? Hogy lenne már idétlen feje? Neki van a világ legédesebb mosolya, a legszebb szeme, és a legtökéletesebb arcvonásai. Cuki arca van kva jó frizurával, nem idétlen...

Amúgy ne érts félre, én nem kötekedni akarok, csak úgymond "kiállok" Ney mellett.

A tippet meg köszi, lehet, tényleg nem kéne bakancsot vennem.


#18: <3

2015. márc. 3. 20:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!