Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik cipőt...

Szerintetek melyik cipőt vegyem meg?

Figyelt kérdés

Direkt tavaszi cipőket néztem, és eleinte megfogadtam, hogy nem veszek tornacipőt, de aztán megláttam az első linken lévőt... és... és. *-*


1. Postával együtt 14500 ft, de életem szerelme és a kedvenc csapatom van rajta: [link]


2. Nem tudok linkelni, de New Yorkeres, 3000 ft, fekete bőr bakancs az oldalán virág alakú "lyukakkal".


3. [link]


4. És volt mégegy H&M-es világosbarna "félcipő" 9000-ért, de az nincs fönt a honlapjukon.


Szerintetek?



2015. márc. 2. 15:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Elsőt semmiképp. Pfej.
2015. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%

Az első borzalmas. Egy 13 évesnek még oké...


A második biztos nem bőr 3000 Ft-ért, csak műbőr. Viszont ahogy elképzelem, aranyos lehet.


A harmadik egész pofás, de ennyi pénzért én nem egy poliészter vackot vennék. Hozzácsapsz még 3 ezer Ft-ot és annyiért már tisztességes bőrcipőt lehet kapni, ami évekig jó.


A leírás alapján a 4. is egész jó lehet.

2015. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
3.
2015. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
2-es :)
2015. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


#1: Te lány vagy?

#2: Te biztos lány vagy. És nem tetszik az első? Nem tetszik Neymar? :o Ezt nehezen tudom elképzelni. Szerintem egyáltalán nem borzalmas, nekem tetszik és nagyon szívesen hordanám.

A New Yorkeres az akciósan 3000, alapól többe kerül. De nekem nem fontos, hogy valami igazi bőr legyen. Sőt, nem is szeretem az igazi bőrt. Oké, hogy jobb minőségű meg minden, de állatbarát vagyok.

2015. márc. 2. 17:47
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Második vagyok.

Igen, lány vagyok. Nem, nem tetszik, sem a cipő, sem Neymar, mivel egyáltalán nem az esetem.

2015. márc. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőn mi kerül 14500-be? :DD most őszintén... Csak egy sima "ócska tornacipő"-nek tűnik amire rányomták Neymart, meg az FCB motívumait. Egyébként Barcás vagyok, csak éppen fiú :DD szóval a kérdésedre nem igazán tudok válaszolni :) de az elsőt nem venném meg a helyedben, mert nem éri meg, akár életed szerelme van rajta, akár nem...


Nekem személy szerint a 3-mas se tetszene egy lány lábán, az olyan semmilyen nekem


Amúgy hány éves vagy? :D

2015. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

#6: Érdekes olyat hallani, hogy valakinek nem jön be Neymar. Na mindegy.


#7: Pacsi! :D

Amúgy szerintem a munkadíj lehet annyi.

16 vagyok, nemsokára 17.

2015. márc. 2. 19:18
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekes ilyet hallani? Nem mindenkinek ugyanolyan az ízlése meglepő módon. Engem kifejezetten taszít, nagyon antipatikus. Teljesen más típusú férfiak jönnek be. :D
2015. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem undorító a csávó... A 2. cipőt választanám.
2015. márc. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!