Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon gáz, igénytelen, hogy...

Nagyon gáz, igénytelen, hogy csak ilyen kevés ruhám van?

Figyelt kérdés
2 gatyám van összesen ami tetszik is, és az egyik kicsit ki is van kopva a fenekénél. Összesen 6 felsőm van amit használok úgyhogy minden héten ugyanabban a ruhában kell mennem suliba, és annyira rosszul érzem magam emiatt, másnak van 20 felsője meg 20 gatyája (nem vagyunk szegények csak anya mindig azt mondja hogy használjam a régi ruháimat de azok nem jók)...ez mennyire ciki vagy igénytelen?

2015. febr. 24. 07:09
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
0/10...
2015. febr. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem 8 felső és 3 hosszú, 2 rövid gatyám, 5 ingem van. Tudok ebből is igényes összeállítást csinálni. Ha nincs pénzed, kezdj el turizni. Ha van, de nem sok, irány az akciók. Ha van pénz, kérd meg egy barátod, akinek van stílusa és az neked is bejön, hogy kísérjen el és segítsen válogatni.
2015. febr. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a ruhák tiszták, nem foltosak, nem büdösek, nincsenek kinyúlva és kilyukadva, addig ez nem igénytelenség.
2015. febr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 hosszú, 4 rövidnadrágom van, 8 ingem,10 rövidujjú pólóm, kb ugyanennyi ujjatlan, 5 kabát, 3 pizsi, 4 egyberuha, 8 cipő,3 pulcsi stb stb...

Mégsem figyel fel senki arra, hogy ennyi ruhám van. Arra sem fognak, ha neked nincs sok.:)

Lány voltam

2016. szept. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!