Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szerintetek ez az...

Lányok! Szerintetek ez az összeállítás milyen?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, arra gondoltam hogy veszek fel inget suliba, csak úgy, fehér ingre gondoltam, az van itthon, kissé karcsúsított. A kérdésem az hogy szerintetek lányok, menyire szexi egy 17 éves fiún, betűrt fehér ing, felhajtott ingujjal, barna farmer nadrággal. és egy fém karórával. vagy egy barna színű, bőr karórával? szóval akkor a szett még egyszer:


-Fehér ing betűrve, felgyűrt ingujjal.

-Barna farmer nadrág, fekete övvel (vagy barnával amelyik a szetthez passzol szerintetek.)

-barna cipő.

-és fekete bőr karóra vagy fém karóra amelyik szerintetek jobban illik hozzá.


és egy másik kérdés, szerintetek nem gáz ha inget veszek fel? mármint hogy betűrve :)



2015. febr. 14. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Csini

barna öv .fém óra

24n

2015. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tanuld meg, hogy az elegánsabb ingeket mindig betűrjük

18F

2015. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsőre is megértettem, és az öltözék teljesen oké.
2015. febr. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, mert túl komoly, merev hatást kelt bennem az, aki hétköznap is fehér ingben mászkál (ha munka miatt, az más).

25/N

2015. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!