Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez milyen összeáll...

Szerintetek ez milyen összeállítás szalagavatóra?

Figyelt kérdés
[link] (felsőt még nem tudom) milyet lehetne ehhez felvenni?
2015. jan. 1. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
K**vás
2015. jan. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mimi László válasza:
59%
Eddig nekem nagyon tetszik... De szerintem ne legyen ilyen magas a sarka a cipőnek.A felső valami világos színű legyen. Bézs vagy gyöngyház.
2015. jan. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
attól függ, hogy vendég leszel, vagy neked lesz a szalagavatód. a cipőt azért lecserélném kisebb sarkúra, nehogy véletlenül elessél. felsőből fehér, púderszínű vagy barackos árnyalatút vennék fel.
2015. jan. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezt a felsot vennem fel : [link] , kisebb a sarka a ciponek 13 centi, es tudok jarni magassarkuba.
2015. jan. 1. 10:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Kurv*s? Miert is? Szerintem nincs kint semmim, letisztult egyszeru. A kurv*s az amikor kivan mindened kivan kb a szoknya eppen eltakarja es a melled se sincs tul sok takarasba. :) dehat kinek mi.
2015. jan. 1. 11:01
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Közönséges.Leginkább a bőr szoknya miatt.Hiába néz ki jól,meg biztos jól is áll,de egy szalagavatón szülők,nagyszülők,tanárok vannak nagyrészt,akik szerintem érdekesen néznének rád.Vagy a figyelem középpontjában szeretnél lenni? Hagyd meg a végzősöknek.Ez buliba való,nem szalagavatóra.
2015. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
11. Es vagyok. Mi szervezzuk a szalagavatot. Most ezt nem ertem hogy mi ebbe a kozonseges?
2015. jan. 1. 14:15
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon állat

nagyon tetszik a felső is, a szoknya is, a harisnya is jól néz ki hozzá, tényleg nem lógna ki belőle semmid. Nem értem én sem miért lenne ez k*vás.

Nekem a cipő a sok egy kicsit, de nem a sarka miatt, hanem mert ennek már olyan nagy a platformja, hogy egy picit érdekessé teszi a számomra :D


A bőrszoknyával meg nincs baj, mert úgysem neked lesz a szalagavatód, és a szülők úgy is a saját gyerekeiket fogják nézni.

2015. jan. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező:Akárki mondta eddig,hogy nem jó ez a szerelés szalagavatóra,rögtön nem értettél egyet.Most saját magad akarod meggyőzni arról,hogy ez tökéletes szalagavatóra? Vagy minek tetted ki akkor ezt a kérdést?
2015. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utolso: nem azzal nem ertettem egyet hogy valaki megmondta a velemenyet hogy nem tetszik hanem azzal aki azt mondta hogy r*bancos es kurv*s. Hogy megis mi ebbe az. Azert tettem ki mert nem tudok 2 ruha kozott donteni, es ez az egyik. Es nyilvan elfogadom a negativ velemenyt de aki csak azt irja a fentebb emlitett szot az irja meg miert is az
2015. jan. 1. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!