Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Első randira kocsmasze...

Lányok! Első randira kocsmaszerűségbe mit vennétek fel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ötletem sincs. Csinosan akarnék felöltözni, de túlöltözni se akarok a helyhez képest. Segítsetek! 20L

2015. jan. 20. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem valami szűkebb,csőfarmer,vagy egy vastag cicanadrág.hozzá valami téli kabát,esetleg egy csősál,egy csizma,aminek van egy kicsi sarka.egy kis smink.szerintem ilyen helyre nem kell nagyon kiöltözni :)
2015. jan. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%
Nekem szombaton volt a sráccal randim aki tetszik és én egy fekete magassarkú csizmát, farmert-hozzá övet, fekete hosszú ujjú fölsőt aminek a hát része tiszta csipke, elől gyöngyös hozzá egy farmer mellényt és egy kék hosszú nyakláncot vettem fel, és sikerült a randi, mert összejöttünk a sráccal és mondta is, hogy csinos vagyok szval ajánlom :)
2015. jan. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

attól függ, milyen a stílusod, miket hordasz. pl ha szoknyás vagy, vehetsz azt is, de ha nem hordasz szoknyát, akkor csak ezért ne erőltesd magadra.

én egy szűk csőfarmert vennék valami csinos bokacsizmával, egyszerűbb, de kivágott felsővel, bőrzdsekivel, feltűnőbb nyaklánccal.

2015. jan. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!