Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is gáz ha egy...

Szerintetek is gáz ha egy lány csak szoknyába jár?

Figyelt kérdés
A suliban folyamatosan cikiznek miatta hogy mindig szoknyába (nem csak minibe) járok és sose veszek fel nadrágot. Főleg a lányok szívják ezzel a véremet. Személy szerint annyira nem érdekel mit mondanak csak kíváncsi vagyok hogy (tőlem elvonatkoztatva) másoknak mi erről a véleményük.

2015. jan. 16. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Télen is?
2015. jan. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
csak irigyek, mert nincsenek jó lábaik, vagy mert nem elég nőiesek
2015. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen télen is szoknyába járok csak ilyenkor van az említett nem miniben és harisnyát veszek alá
2015. jan. 16. 16:28
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
A nők sokkal nőiesebbek szoknyába. A nadrág az a gáz.
2015. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

En is imadom a szoknyat, amikor tehetem azt veszek fol vagy ruhat, viszont ilyenkor nem merem bevallalni. Regebben mondtak paran, hogy szep a noies oltozkodes, de telen nem fazom. Akkor csak legyintettem, most felnottebb fejjel azt mondom, hogy hagyom melegebb idore, nincs szuksegem felfazasra meg sok plusz bajra. Ilyenkor mindenki azt nezi, hogy jo melegben legyen...

22L

2015. jan. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha jó szoknyát veszel fel és vastag harisnyát akkor nem fázol. Ilyenkor mindig hosszú aránylag vastag szoknyát hordok és sokszor melegebb mint a nadrág, de ízlések és pofonok mindenki azt hord amit akar
2015. jan. 16. 16:38
 7/12 anonim ***** válasza:

érdekes, én tényleg sokkal kevésbé fázok, ha egy vastag harisnyát/leggingset veszek fel, és hozzá egy vastagabb anyagú, térdig érő szoknyát. ha nagyon hideg még derék és boka melegítőt is veszek, meg még egy réteg harisnyát, meg egy hosszúszárú csizmát, és persze a csizma alá sízoknit :DDD


a nadrággal az a baj h szétfagy benne a lábam, de nemtudok alá venni vastagabb harisnyát mert kényelmetlen, ráaádsul a legtöbb nadrág csizmával nem néz ki olyan jól.

2015. jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is szinte csak szoknyában járok, sosem gondoltam, hogy ez gáz lenne..

Egyébként én is melegebben fel tudok öltözni szoknyához, mert inkább felveszek 3 harisnyát meg 2 zoknit, mint nadrág alá harisnyát..számomra rettentő idegesítő érzés, amikor ráfeszül a nadrág.


25N

2015. jan. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a szoknyákat, nadrágokat hordok, de nem zavar és nem tartom cikinek, ha valaki a szoknyát jobban szereti. Mások vagyunk, ennyi az egész.
2015. jan. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Legalább nőies vagy, nem úgy mint a lányok zöme, fiúsan öltözik, és még bzáznak, semmi ciki nincs ebben, sokkal cikibb a farmer és a magába leggingses csajok.
2015. jan. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!