Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, szoktatok ilyen...

Lányok, szoktatok ilyen szoknyába járni? Fel lehet venni ezt egy átlagos napon?

Figyelt kérdés

Nem suliba akarok benne menni, hanem egy délutáni barátnős kávézáshoz venném fel. Mivel tudom kombinálni hogy fiatalos maradjon az összhatás? Szoktak ilyenbe járni a fiatal lányok? Van egy ilyen szoknyám, pár éve leárazásokkor vásároltam de keveset volt rajtam. Most vettem egy csizmát ami megy hozzá, de mégsem tudom mit vegyek fel kabátnak..

[link]


2015. jan. 16. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, csak fehérrel vedd fel, mert az elég ünneplős, és nem klasszikus blúzzal, mert azzal túl komoly lenne.

Egyébként szinte bármilyen (nem sportos) felső megy hozzá, mivel egyszerű, fekete. Próbálgasd hozzá a meglévő felsőidet.

Milyen kabátod van? Én mondjuk simán felvenném szövetkabáttal, de pufival is. Az úgyis lekerül :)

2015. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

*fehérrel ne vedd fel

Bocsi kimaradt egy szó :)

2015. jan. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi :)

Van sok kabátom, van szövetkabátom is ami vajszínű de nagyon modern a szabása igy nem lesz ünneplős. Sok felsőm van. Akkor nem gáz ha felveszem :)

2015. jan. 16. 13:04
 4/10 A kérdező kommentje:

Igy is jó nagyon

[link]

2015. jan. 16. 13:18
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy felveheted.
2015. jan. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
szia. sztem nagyon jó. de elég magas vagy hozzá? a csizma milyen? sztem egy hosszú kabát illene hozzá. felsőnek meg amiket linkeltél, világos blúz.
2015. jan. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én gyakran hordok ceruzaszoknyát és imádom! Tény, hogy kevés nőn lehet látni, de nagyon könnyű kombinálni és nőies darab.

Nekem a kedvencem most ez (szerintem sikkes és elegáns): [link]

2015. jan. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt veszel fel,amit akarsz,ami kényelmes,tetszik.Ne érdekeljen már mások mibe járnak,hogy megfelel-e másoknak az öltözködésed!
2015. jan. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a hozzászólásokat!! :)

6/ 170 cm. magas vagyok.Ez a szoknya pár éve volt rajtam akkor is néhány alkalommal esti programhoz, de akkor magassarkúval vettem fel.

Lapos csizmával szeretném most felvenni nappali programhoz. A kabátom ehhez hasonlít de világos színű. [link]

2015. jan. 16. 15:31
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem vennék fel ehhez lapos csizmát, inkább magassarkút.
2015. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!