Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a mango...

Mi a véleményetek a mango online boltjáról és általában a mangoról?

Figyelt kérdés

Sajna 23 éves férfiként nem nagyon tudok a mangoban vásárolni Magyarországon. Kinéztem egy jó pulcsit és még hasonlót sem láttam máshol. Így marad a net. Az érdekelne hogy milyen a ruhák (főleg a pulóverek) méretezése megfelel az ott kiirt táblázat centijeinek?

Illetve mi a véleményetek a kiszállításról, korrekt?



2015. jan. 11. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom, én lány vagyok, de szerintem elég túlárazott. pont ezért csak pár cuccom van tőlük, nemrég vettem egy nadrágot, ami nagyon-nagyon megtetszett, 13 ezer forint volt kb. na most, kb 2. vagy 3. alkalommal elszakadt az övtartós részénél, ezt a fele ennyibe kerülő h&m-es nadrágoknál pl sose tapasztaltam.
2015. jan. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
én nagyon szeretem a mangot, 5 nadrágom van ebből a márkából és nem tapasztalatam olyat hogy elszakadt volna mint az előttem szólónál, szerintem korrekt minőséget és szép cuccokat árul.
2015. jan. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én vegyesen szoktam rendelni a mango.com-ról vagy a mangooutlet.com-ról. Most például 60% kedvezmény van az összes ingre. A minőség nagyon jó és a ruhák szabása is tökéletes. Érdemes megvárni a leárazást mert sokan azt sem tudják, hogy a Mangóban van férfi részleg, így nem fogynak el olyan gyorsan a ruhák. Amit még szeretek, hogy a mango.com-ról az üzletbe lehet kérni a kisszállítást ingyen. 14/F
2017. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!