Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire lehet most (2015....

Mennyire lehet most (2015. jan.4. ) Parndorf kivásárolva?

Figyelt kérdés
Holnap tervezünk családostul elmenni vásárolni, de nem vagyunk biztosak, hogy megéri-e. A karácsonyi leárazás után nagyon ki van vásárolva Parndorf? Vagy még eléggé az elején vagyunk, és van esély, hogy több ruha lesz?

2015. jan. 4. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Wast makogsz?!
2015. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom, ha nem érted meg amit írtam.

Ha lenne annyi inteligenciád, akkor talán kijavítanád azokat a részeket, amiket úgy gondolsz helytelen, vagy megkérdezed hogy melyik kérdés mit is akar jelenteni.

De nem, te megmuatod milyen inteligens vagy és megkérdezed,hogy Wast makogsz?

Én a helyedbe nem mondanék le másokat, ha te is ugyan olyan szinten, vagy még alacsonyabban vagy.

2015. jan. 4. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
nemrég voltam,de még akkor is tömve volt áruval :) kivásárolhatatlan :D
2015. jan. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a héten tervezek menni! :) Bécsben szeretnék szétnézni, ott is leárazások vannak a magasabb kategóriás üzletekben. Meg útba esik Parndorf is! :) Szerintem folyamatosan figyelnek arra, hogy ne legyen hiányos a készlet!
2015. jan. 5. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Végül mi is voltunk hétfőn.

Elég sok ruha volt az üzletekben és persze ember is.

Guessbe volt kissé olyan érzés, mintha ki lenne vásárolva, mert ténleg kevés ruhájuk volt és rengeteg ember.

Szerencsére sok üzletbe be tudtunk vásárolni.

Köszönöm a válaszokat! :)

2015. jan. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!