Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Télen mit vehetnék fel állásin...

Télen mit vehetnék fel állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Teljesen be vagyok pánikolva. Szoknyát nem szívesen veszek fel hidegben, a csizmám sem az az elegánsabb típus,újat meg nem akarnék venni. Mit tanácsoltok?

2014. dec. 4. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
45%

Télen pont hogy sokkal könnyebb normálisan felöltözni egy ilyen alkalomra, mint nyáron, amikor a meleg miatt perceken belül szalonképtelenné válik az ember a legnormálisabb ruhában is.


Nadrágkosztüm.

2014. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fekete nadrág, világos felső-mindig minden alkalomra jó.
2014. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha van más évszakhoz megfelelő elegáns cipőd, akkor én elvinném azt váltónak.

Kardigánt vennék fel a kabát alá, amit egyszerűen és észrevétlenül le tudsz venni a kabátoddal együtt, alatta pedig egy blúz. Nadrágból feketét választanék, egy vékony harisnya valószínűleg be fog férni alá, így máris nem hideg.

2014. dec. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is gondolkodtam, hogy váltócipő, csak a csizmám térdig érő szárú és nem szeretnék felcuccolva utazni.
2014. dec. 4. 19:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Tudnál képet mutatni a csizmáról?
2014. dec. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincsen lapos elegánsabb cipőd? Sötét nadrág (alatta harisnya) blúz, valami kardigánnal. Azt sem kell feltétlenül levenni. Nem baj, ha nadrágban mész. Ha felül elég elegáns vagy az simán elvonja a figyelmet a cipődről. Csak arra figyelj, hogy az elegáns nem egyenlő a kihívóval..:)
2014. dec. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem a gondot, ugyanazt fel lehet venni mint más évszakban, csak kabátot kell hozzá felvenni.
2014. dec. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A gond az, hogy 200 km-rel arrébb lesz az állásinterjú, mint ahol élek. Szóval nem annyiból áll ki a dolog, hogy átruccanok a szomszéd városba, az meg hülyén nézne ki, ha ott öltözködnék át a wc-ban meg ha nagy pakkal állítanék oda.

Szóval marad a feketenadrág plusz elegáns felső és blézer kombó, plusz egy új csizma :D

2014. dec. 5. 12:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!