Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes bakancs? (a többi...

Acélbetétes bakancs? (a többi lent! )

Figyelt kérdés

Felvételi után fogok most majd felmenni a rockpincébe és szeretnék egy steel acélbetkós bakancsot. Lenne még ezen belül néhány kérdésem:

1. 15 vagy 20 soros?

2. Fűzők színének mik a jelentései?

3. Egy lányhoz mennyire illik ez a bakancs?

4. Hogy kell ápolni?

5. Vélemény tapasztalatok?

Előre is köszi a válaszaitokat!



2014. nov. 30. 12:47
 1/9 anonim ***** válasza:

A sorok számát neked kell eldöntened, nyilván a 10 sorosat lehet a legkönnyebben befűzni, a 15 soros határeset, én speciel 20 sorosat soha nem vennék. De az én vagyok...


A fűzők színeit ki lehet keresni a Google-ból, beírod, hogy "bakancs fűzők színeinek jelentése" és kész.


Nyilván nem a legnőiesebb lábbeli, de egy rockert/metálost/punkot/gothot mióta érdekel mások véleménye?


Én méhviaszos bőrápolóval kenem, az ilyen Kiwi féle vackok semmit nem érnek.


A Steel-t felejtsd el! Shellys vagy Martens. Az eredeti Steelnek a gyártása évekkel ezelőtt leállt, amiket manapság árulnak a leggagyibb bőrből (még az is lehet, hogy műbőrből) készült, semmit nem érő lábbelik, amik 1-2 év alatt teljesen trapára mennek.

2014. nov. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15%

Én utálom a rockot :D

de a rocker csajok bejőnnek, szerintem jól áll egy lánynak ha illik az öltözékéhez, stílusához :))

2014. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én szeretem a rockot és csak a bakancsnak a tudnivalóira voltam kíváncsi! :D :D
2014. nov. 30. 14:06
 4/9 anonim ***** válasza:

A kettessel egyetértek, én a Shellys mellett szavazok. Nekem asszem 14(?) sorosom volt, imádtam :) Attól függ, ha tetőtől talpig helo kittybe öltözöl, +a bakancs, az gáz. öltözködj hozzá, nagyon jól néz ki :)

17L

2014. nov. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

0. Ne steelt vegyél, nem mondanak sok jót.

1. A 10 sorost is sokáig tart befűzni, nem hogy a 15-20asokat

2.

Fekete-semleges

Fehér-rasszizmus

Sárga-antiszemitizmus

Piros-Kommunista/Punk/Anarchista, ez változó

Zöld-drogos

Kék-rendőrgyűlölő

Rózsaszín-B..uzi(?)

3.Ez az öltözködésedtől függ

4.Én cipőboksszal csinálom, először vizes ronggyal tisztára törlöm, ha megszáradt a bakancs egy másik ronggyal a bokszot felviszem és elkenem, ha megszáradt CIPŐFÉNYESÍTŐ kefével kifényesítem

5.Nekem Undercover bakancsom van, és bejön. Ha teheted tényleg Martenst vagy Shellyst vegyél.

2014. nov. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Magasságtól, testalkattól is függ hogy melyik hossz állna jobban.
2014. nov. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Inkább Martenst vagy Shellyst vegyél.

[link]

2014. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Akkor szerintem shellys vagy a martens közül választok :D
2014. dec. 2. 16:25
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Annyira illik lanyhoz, mint fiuhoz a tusarku...
2014. dec. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!