Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tavaszra ez az összeállítás?

Tavaszra ez az összeállítás?

Figyelt kérdés

Cipő, nadrág, póló! Jók így együtt vagy külön külön?:)


[link]


2014. nov. 28. 07:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs is rajtad nadrág, csak harisnya.

Meglátva a képet, ásítottam.

2014. nov. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van rajta nadrág csak cicanadrág, amihez hosszabb felsőt szokás felvenni, de amúgy nincsen vele baj.
2014. nov. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kirándulni, sportolni jó; máshová felejtős.
2014. nov. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jah, azt hittem, hogy valami jó színes szerkót lősz ide be. Én ilyen szettben vagyok, mikor futok.
2014. nov. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát olyan semmilyen. Rendes farmerral jobb lenne. Amúgy a cipő nem szép, meg a felső sem igazán.
2014. nov. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Még futni se. Ha megnézitek, a nadrág alján ringlik vannak, tehát futáshoz, kiránduláshoz nem praktikus és túl puccos. Ilyen nadrágot én valami elegánsabb felsővel tudnék elképzelni, ezt a pólót viszont farmerral inkább. Meg, ha elfogadsz egy tanácsot, próbálj valami színharmóniát összehozni, mert ez így nagyon vegyes.
2014. nov. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A cipő csúnya, komoly futóknak pedig nem való. A díszes cicanadrág szerintem nem szép és alapszabály hogy hosszú pólóval kell felvenni. A póló elmegy egy fekete farmerral.
2014. nov. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az nem nadrág, ami rajtad van, minimum segg alá érő felső kell hozzá. az a cipő baromi ronda, a póló meg unalmas, semmilyen. így együtt szörnyű stílustalan és közönséges az egész 'szett'.
2014. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem túl választékos és egy kissé unalmas.(Pécs 4ever)
2014. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!