Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Te kiadnál 8 ezer ft-ot egy...

Te kiadnál 8 ezer ft-ot egy nadrágért? Ha nem vagy gazdag de ez olyan szép alkalmi nadrág .

Figyelt kérdés
2014. nov. 23. 17:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
8 ezer nem sok egy nadrágért szerintem... Átlag ár és ha tetszene megvenném persze.
2014. nov. 24. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Attól függ. Ha jó minőségű és teljesen olyan, amire vágyok, akkor még többet is. De ha kényszervásárlás, mert "alkalom" és "muszáj" akkor biztos nem.


Nagyon-nagyon nehezen találok olyan ruhát, cipőt ami stílusban is, méretben is passzol hozzám. Így ha találok ilyet, akkor áldozok rá kicsit többet.

2014. nov. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ennyiért nadrágot venni, mindig megvárom a leértékeléseket. Akkor szoktam drágábban vásárolni, ha az adott ruhadarabba első látásra beleszeretek, és remekül áll. Akkor megvenném nyolcezer forintért.


Amúgy alkalmi nadrágnál nekem még fontosabb talán, hogy szeressem, mert ha elegánsan kell kinézni, legyen az akár egy vizsga, akár egy téli esküvő, fontos, hogy csinos legyek, ne ríjon le rólam, hogy nem volt megfelelő ruhám, ezért kényszerből vettem egyet gyorsan, nem is törődve vele, hogy hogy nézek ki benne.


Szóval ha minőségi [egy alkalmi nadrág azért tovább bírja, mint egy hétköznapi farmer] és jól áll, akkor befektetésnek gondolnám, és beruháznék rá ennyiért.

2014. nov. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!