Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek fel a...

Milyen ruhát vegyek fel a szalagavatómra miután vége a táncnak?

Figyelt kérdés
Nemsokára itt a szalagavatóm és nem tudom hogy milyen ruhát vegyek fel miután táncoltunk. Semmi ötletem. Olyat szeretnék ami elegáns de mégsem túl kihívó hanem szép egyszerű. Küldenétek nekem pár képet?

2014. nov. 8. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Attol függ milyen alkatú vagy testileg és milyen a személyiséged.Romantikus,szenvedélyes, visszafogott,impulzív egyéb.
2014. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
173 cm magas, átlagos testalkatú, nem tartom magam sem nádszál vékonynak de sem kövérnek. Én inkább az egyszerű és szolid ruhákat preferálom és nem szeretem a nagyon rikító színeket. Néha az egyszerű talán még szebb is szerintem :)
2014. nov. 9. 11:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsit késői a válaszom de most láttam meg hogy írtál magadról.

A javaslatom a következő lenne. Vegyél fel egy világos mogyoró színű egyszerű szabású combközép vagy térdfelettig érő hosszú újjú ruhát testszínű harisnyával és fekete magassarkú csizmával. A ruha lehet testhezsimuló ha arányos csinos a testalkatod, ha viszont kicsit elégedetlen vagy valamely testrészeddel lehet egy kicsit bővebb szabású ami az apró neked nem tetsző részleteket eltakarja. A mogyorószín nem feltűnő beleolvad a tömegbe mert ahogy írtad nem szeretsz kitünni. Viszont nagyon elegáns és ha bárki célirányosan rád néz a visszafogott elegancia érzetét fogja kapni tőled ha ilyen összeállításban lát meg, ugyanakkor ahogy írtam jól el lehet vegyülni az emberek között. És van egy másik előnye is. Ez a szín nem igazán kívánja a kiegészítőket mivel ritka és szép színárnyalat, ez pedig leköti a figyelmét annak aki nézi. De ha szükséges akkor az eBizsu nyakékek alpont 1. Oldalán van egy fekete onix nyakék. Ezt tudnám javasolni mint kiegészítőt.

2014. nov. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az onix nyakéket úgy értettem hogy azt, vagy ahhoz stílusban színben formában hasonlót javaslok ami nem csak az említett e-kereskedésből hanem bármely más kereskedésből, üzletből beszerezhető.
2014. nov. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, ötletnek nem rossz. Ettől függetlenül szivesen fogadom mások ötletét is :)
2014. nov. 11. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!