Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet már ilyenkor szövetkabát...

Lehet már ilyenkor szövetkabátot hordani?

Figyelt kérdés
Bőrkabátot hordtam, de abban már kezdek fázni a szövetkabát meg télies, szőrös.
2014. nov. 22. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
hord! mar en is azt hordok:)
2014. nov. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem is van mindkettő, bár nekem olyan bőrkabátom van ami belül bundás és olyan jól szigetel hogy az hordható ősszel amikor még nincs olyan hideg, meg hordható télen is. Tavaly amikor hideg volt és este mentem haza gyalog munka után egyáltalán nem fáztam benne pedig sokan csodálkoztak hogy hogy nem fázom benne, nagyon jól szigetel mivel igazi bőr de van bélése ami viszont nagyon jó, ezt még ajándékba kaptam nővéremtől, és nagyon jó :)


Én a szövetkabátot akkor hordom ha olyan alkalomra megyek ahová az jobban illik főleg szoknyához, azt melegebb időbe vékonyabb ruhával veszem fel és még úgy is sokszor melegem lesz benne. De szoktam a bőrkabátot is szoknyával hordani, a barátom szerint szexi és imádja :)

2014. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Miért? Tiltja valaki, hogy mit hordj? ...
2014. nov. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is azt hordok már egy hónapja lassan (nem tudom mennyire ciki októberben elkezdeni, de én már fáztam...>.<)
2014. nov. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is van bőrkabátom,de már én is a szövetkabátot hordom,szóval igen,hordd nyugodtan.
2014. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtatok.:)
2014. nov. 22. 18:48
 7/8 anonim ***** válasza:

Én már azt hordom egy hete...

Én imádom a bőrkabátokat, de befagyna bennük a p*csám már ilyen időben. Én alapból is fázós vagyok.

2014. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szövetkabát? én már egy hete a téli kabátomat hordom, a szövetet már el is raktam.
2014. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!