Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire r*bancos megjelenni...

Mennyire r*bancos megjelenni egy szalagavató afterpartyn latex leggingsben?

Figyelt kérdés
Alapjáraton a hétköznapokban is hordok leggingset így nem akarok buliba is egyszerű leggingsben menni. A miniruha szóba sem jöhet,nagyon korlátozva érezném magam benne. Most a bőr hatású leggingsen gondolkodom,mert az talán tekinthető középútnak egy bulis felsővel meg telitalpú bokacsizmával. mi a véleményetek?

2014. nov. 19. 15:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
52%
Ronda, nem ribis szerintem. Manapság minden kislány leggingst hord. Ki ilyet, ki olyat, mintha más nem is létezne.
2014. nov. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Sztem meg tök jó a latex leggings ha jók a lábaid hozzá.


nem r * bancos mivel elég sok csaj azt hord, utcára is. a lényeg h hosszított felsővel vedd fel úgy ízléses és sztem dögös is egyben.


22/F

2014. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon bejon, imadom a leggingst is es bokacsizmamanias vagyok :)))) kulonben minden attol fugg , hogy kin van, ki hordja, mennyire hosszu a polod...stb... de szerintem siman jo es dogos :) bocsi, nincs ekezetem!

37N

2014. nov. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Húzzál egy harisnyanadrágot!
2014. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nem ribis, de többek szerint az, minden kép dögösen állhat ez a kombináció, ha takarod a popsid legalább félig, akkor nem szólhat senki semmit.
2014. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem r..ancos!Én nagyon csinosnak tartom,persze megfelelő felsővel és cipővel.A telitalpú helyett sarkos csizmát javasolnék,jobban kidobja a lábad,a felső olyan legyen hogy ne azon legyen a hangsúly látványban.

Esetleg egy képet rakj fel.

2014. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az alkalom megér egy ruhát, de ahogy jól érzed magadat.
2014. nov. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Oké kezdeném azzal, hogy egyáltalán nem értek egyet az öltözködési stílusoddal, nekem ez nem jön be...(én is hordok leggings-et, csak a latex leggings szerintem már túlzás, de nem rbancos)


Én inkább a bőrhatásúra szavaznék, és az szerintem jobban is nézne ki a telitalpúval...

De ha nem lehet lebeszélni a latexról, megnyugtatlak, szerintem az afterpartyra elmegy (de azért a vacsira kéne egy ruha, vagy valami oda sztem illik elegánsabban kiöltözni)


(Na megfogott a trágárságszűrő...fel se fogtam, hogy te miért csillagoztál - bocsi az offért)

2014. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdező a sima fényes leggingsre gondol,csak sokan tévesen latexnak hívják.
2014. nov. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
igen. bőr hatású vagy fényes leggingsre gondoltam. bocsánat ha nem jó szót használtam. :)
2014. nov. 23. 01:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!