Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha meghívtak egy szalagavatóra...

Ha meghívtak egy szalagavatóra ki kell szépen ünneplősen öltözni?

Figyelt kérdés

2014. nov. 12. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyira elegánsnak nem kell lenned mint a diákok akiket avatnak, de nem árt valami normálisabb göncöt felvenni. Voltam pár szalagavatón és szerintem kifejezetten bunkóság hétköznapi pulcsi gatya összeállításban odamenni. Ez egy alkalom ami csak egyszer van az életedben, te sem örülnél neki ha a meghívottad beállítana mackógatyában :)
2014. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Es ebben amugy mi az unnepely?
2014. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. válaszoló köszönöm, akkor nem leszek túl kiöltözve ha szoknyát veszek meg egy virágos szép pólót?:)
2014. nov. 13. 16:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer voltam szalagavatón méghozzá a nővéremén. Ahogy elnéztem minden család kiöltözött .(persze nem báli ruhába de elegánsak voltak)
2014. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Milyen az a virágos póló? Nem tudnál képet mutatni róla? Nincs valami blúzod ami nem fehér?
2014. nov. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!