Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kéne egy 14 éves lánynak...

Hogy kéne egy 14 éves lánynak öltözködni?

Figyelt kérdés
milyen ruhákat kellene hordani szerintetek, illetve sminkelje -e magát :)

2014. nov. 9. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
én ennyi idősen farmert, pólót és sportosabb cipőt hordtam. elég egyszerű volt a ruhatáram. persze voltak csinosabb ruháim is, de azok is egyszerűbbek voltak.
2014. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ahogy jól érzi magát. Én 14 évesen kezdtem nőiesebb lenni, szoknyákat, nőies, passzos cuccokat hordtam. Ez sokat segített hogy több önbizalmam legyen... meg másoknak is hirtelen tetszeni kezdtem.

Sminkelni nem nagyon szoktam, max a bőrhibákat tüntetem el. A többinek nem látom értelmét.

2014. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát igazából attól függ,hogy milyen a stílusa.Ilyen korban mindenki keresi saját magát,melyik öltözködési forma áll hozzá a legközelebb.Én ennyi idősen próbáltam kicsit felnőttesebben öltözködni(pl.ilyen rikító gyerekes ruhákat nem hordtam,mese mintásat sem,kerültem az állatos felsőket,inkább egyszerűbb,letisztul ruhákat hordtam,hordok azóta is).Magassarkút nem nagyon hordtam,csak alkalmakra,de akkor is ilyen max.7-8 centiset.Általában testhez simuló,passzos,nőies ruhákat hordtam,szerencsére alakom is volt hozzá.Sminkelni csak annyit sminkeltem,hogy korrektor,néha alapozó,szempillaspirál,szemceruza.
2014. nov. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Stílusodnak megfelelőt. Ne legyen nagy kívágás a dekoltázsnál, ha nagy melled van akkor se, ha kicsi akkor is hordj melltartót/ topot. Túl rövid szoknyát ne hordj, és magassarkút se, csak alkalmakkor, és csak pár centiset.

Nekem nagyon csúnya a bőröm, használok alapozót és korrektort is, amit neked nem muszáj, és ha szeretnél leheletnyi szájfény illetve szempillaspirál

2014. nov. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! :)
2014. nov. 10. 16:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!