Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Középiskolában elegánsabb...

Középiskolában elegánsabb öltözködés?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról ha egy 11. -es srác így öltözködik? Szóval nem a manapság divatos fulcap, csőnadrág a hip - hop és a kosár kultúrából eredő elterjedtebb öltözékek, hanem tényleg így elegánsabban. Nekem tetszenek az ilyen ruhák de nem sokat hordtam ilyet eddig, így egy új "ruhatár" összeállításában kérném segítségeteket.


Hol érdemes vásárolni? Elegánsabb alatt az ingeket, esetleg sport zakót értem, nem azt az üzletember imidzset, de szerintem mindenki érti hogy mire gondolok.


Szóval milyen cipő illik ehhez, hol érdemes vásárolni, milyen márkájú ingeket ajánlotok, milyen farmert, kiegészítőket. Jó lenne ha olyan webshoppokat linkelnétek, amiknek vannak boltjaik is, ott pedig még jobb ha konkrét termékeket is ajánlanátok. (Azért jó a webshop hogy meg tudjam ott nézni hogy mikre is gondoltok.)


Szeretnék rá költeni, márkásabb darabokra, de azért nem szeretnék egy cipőre ötvenezreket kiadni, szóval olyasmiket ajánljatok amiket egy átlagember megengedhet magának.


2014. nov. 2. 15:24
 1/1 supra01 ***** válasza:

Szia!

Szerintem Springfield minden nagyváros plázájában van, Pesten meg mindenhol. Szerintem ezek a cuccok divatosak és itt klasszul fel lehet tölteni a ruhatárat elegáns, de mégis - egy középiskolásnak is megfelelő - ruhákkal.

Plusz a New Yorker-ben láttam még elegáns cuccokat srácoknak, sportzakót és egyéb dolgokat.

2014. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!