Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magasderekú nadrág: igen vagy...

Magasderekú nadrág: igen vagy nem?

Figyelt kérdés

ti szeretitek, hordjátok? ha nem, miért nem?


nekem sokkal jobban bejön, mint a csípőnadrágok, mert egyrészt nem néz ki közönségesen, másrészt sokkal kényelmesebb, hogy nem kell állandóan azon aggódnom lehajoláskor vagy guggoláskor, hogy nem villan-e ki a seggem.



2014. nov. 1. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem, nem is hordom, mert szerintem a legtöbb embernek iszonyat előnytelen, legalábbis rajtam az.

[link]

de ez a cikk is úgy írja.

2014. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem :/ Mondjuk a csípőgatyát sem, én a kettő közötti átmenetet (asszem félcsípőnek hívják) részesítem előnyben.
2014. nov. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2 normál derekú? én is szeretem azt is.


szerintem nekem jól áll a magasderekú, jobban, mint a csípő. valahogy úgy érzem, hogy még hosszabbak benne a lábaim, pláne rövidebb felsővel viselve. egyébként a férfiak véleménye nem érdekel, legtöbbjük úgyis a minél kevesebbet takar annál jobb - elvet tartja szem előtt és nem a jó ízlést.

2014. nov. 1. 18:18
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is és a lakótársam is nagyon szépen feltudunk öltözni a magas derekú gatyákhoz... Nem feltétlen kell amúgy beletűrni a cuccokat... Akkor ugyanúgy néz ki mint egy normális nadrág de sokkal jobban megemeli a fenekem és nem fázik a derekam sem.
2014. nov. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
a magasderekú nagyon jó, nekem is van és így (mivel van kis feleslegem) tudok hordani rövidebb felsőket is:)
2014. nov. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem van magasderekú fekete, sajnos nem nagyon találok a boltokba sok magasderekút, a többi inkább normál derék.

Szerintem dög, de elképzelés kérdése. Ezen a csajon optikailag nem túl előnyös:

[link]

de rajta például imádom:

[link]

2014. nov. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, de a legtöbb embernek nem is igazán áll jól.
2014. nov. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én szeretem őket, jól is néznek ki, sőt extra kényelmesek. kedvenc ruhadarabom egy ilyen farmer.:D
2014. nov. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!