Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk: mi a divat manapság,...

Fiúk: mi a divat manapság, milyen ruhákat vegyek és hogyan öltözködjek? F/24

Figyelt kérdés
2014. okt. 25. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de azért remélem nem baj, ha írok :)


Ne legyen belőled divatmajom! Ettől függetlenül még öltözködhetsz jól, és divatosan, csak ne legyél tucat! Főleg páwa ne!

Én személy szerint azokat a fiúkat kedvelem, akik természetesen néznek ki, nem rövid, vagy ecset a hajuk, hanem inkább hosszabb, de NEM ilyen:


[link]



inkább ilyen:


[link]


[link]


És természetesen öltözködésben ez jellemző rájuk:

nem majmolnak másokat, hanem inkább a lazább, természetesebb, és nem túl komolytalan kinézetet kedvelik. És ezzel szerintem nem vagyok egyedül. Rajtam kívül az értelmes lányok nagy része nem szereti az állandóan a külsejükön görcsölő fiúkat, akiknek mindig tökéletesen be van lőve a "sérója", és a legdrágább fullcapben villognak, és állandóan azon aggódnak, hogy ők-e a legmenőbbek a helyszínen.


Legyél egyedi, igényes, és legyen meg az öltözködésedben a korodhoz megfelelő komolyság. Ha látsz két ruhát, az egyik jól áll, a másik nagyon menő, akkor azt vedd meg, amelyik jól áll. Akármilyen trendi is egy cucc, ha bénán áll valakin, az nevetségessé válik.


A boltokkal kapcsolatban pedig: Például a H&M-ben, a New Yorkerben és hasonló helyeken viszonylag jó áron lehet kapni jó ruhákat, mindig a legújabb divat szerint van a választék. De ha vásárolsz nem feltétlenül kell teljes öltözékeket válogatnod, úgy ahogy a próbababán van, vagy amit tegnap láttál egy nagyon menőnek tűnő srácon. Azt a darabot vedd, meg, ami hozzád illik, és úgy öltözködj, hogy a stílus passzoljon hozzád, és a személyiségedhez :)

2014. okt. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
LOL.... EZ FÁJT.... Úgy öltözöl ahogy neked tetszik. fúh....
2014. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, én is pont ezt próbáltam elmagyarázni neki :D

Mondtam, hogy olyan ruhákat vegyen, ami a legjobban illik a személyiségéhez, amelyik a legjobban tetszik neki. De maradjon az igényes, és az ízléses kategóriában! :)

2014. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez lenne a divat ha divatot követed.

[link]

2014. okt. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!