Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Garanciális hiba, ha egy...

Garanciális hiba, ha egy csizma talpa brutálisan fog a padlón (csíkokat hagy a földön)?

Figyelt kérdés
Tegnap óta hordom az új csizmám, aminek a talpa vastag fekete csíkokat hagy maga után a földön... ahogy ülök a munkahelyemen, székem/asztalom körül minden tele van fekete nyomokkal, ha kicsit mozdítok a lábamon, ott marad a csík. Visszavihetem szerintetek erre hivatkozva a csizmát? Hogyan bizonyíthatom?
2014. okt. 21. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy bizonyíthatod hogy odamész és megmutatod nekik a padlón...
2014. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a termék anyagának tulajdonságából adódó probléma az nem számít garanciális hibának. Ha papírral elvágod a kezedet, az se jelenti azt, hogy a papírral van a baj.
2014. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már hogyazistenbe ne lenne az?!


Ha a termék pocsék anyagból van, mittomén rákot kapsz a festéktől vagy kiütéseid lesznek az is kb. ez a kategória.


Ami nem garanciális, ha pl. focizás közben szétrúgod a tűsarkú orrát és karcos lesz, vagy ha üvegszilánkokon sétálsz és átszakad a talpa a tornacsokának...


Most az, hogy a gyártó pocsék anyagot használ, igenis az ő hibájuk, a kérdező semmivel sem rongálta, vagy használta rendeltetésszerűtlenül a cipőt.

Kutya kötelességöük visszavenni, ha nem teszik vizsgáltasd be, majd onnan lesz eljárás. Ha kinais volt, akkor is.

2014. okt. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Visszavinném, mivel így hordhatatlan, illetve, ha hordod, sehol sem fognak neked túlzottan örülni :)

Nekem olyan esetem volt, hogy mindig kiszakította a harisnyát. Megállapították, hogy semmi hibája. De akkor is hordhatatlan volt. Visszatérítették az árát.

2014. okt. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én visszavinném. Ha kötekednek akkor meg belebújok és megyek 3 kört az üzletben.
2014. okt. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az üzletben kő és szőnyeg van, azt nem csíkozza össze, csak a parkettát, PVC-t :(
2014. okt. 22. 09:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Az le van sz...va. Attól még fog, és ezt tudomásul kell venniük. Amennyien tényleg rossz, nem te leszel az első. Ha kukacoskodnak, akkor látványosan hívd fel a fogyasztóvédelmet.
2014. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!