Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi értelme van ennyire rövid...

Mi értelme van ennyire rövid szoknyát felvenni? 23/f

Figyelt kérdés
A képen lévő lány sem tudott benne úgy leülni, hogy ne villanjon ki szinte az egész combja. Ez elég közönséges és gusztustalan szerintem. Vagy csak én gondolom így? [link]

2014. okt. 7. 22:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nyilván nagyon melege volt. :) Voltál már strandon?
2014. okt. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A strand egy dolog, ott még ennyi sincs az embereken, de a képen szereplő hölgy nem éppen egy medence mellett tartózkodik.
2014. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

hzogy neked felálljon a tecskelőd.


akkor most egy kérdést a kivágott felsőről is.

2014. okt. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha neked ez gusztustalan az a te bajod. Nyilván föl akarja hívni magára a figyelmet.
2014. okt. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Értelme ugyanannyi van mint bármelyik másik ruhadarabnak, ezt is azért veszi fel az ember mint egy nadrágot, viszont ez azért valóban nem nevezhető átlagos vagy mindennapi viseletnek. Itt valóban az is szerepet játszhat, hogy egy lány tetszeni akar valakinek. Szerintem a rövidsége miatt még nem feltétlenül közönséges, ha mélyen kivágott vagy esetleg nagyon tapadós is az anyag és így tulajdonképpen alig takar valamit akkor az szerintem is inkább közönséges, de még függ a viselésétől is, a körülményektől, hogy hova veszik fel vagy, hogy hogyan "kezeli" úgymond. Szóval nem feltétlenül tartom közönségesnek vagy undorítónak, viszont vannak esetek mikor számomra annak számít. Én személy szerint biztosan nem vennék fel ilyen rövid szoknyát mert egyáltalán nem érezném benne jól magam, nekem túl "merész", de máson el tudom képzelni ízlésesen is.
2014. okt. 7. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
44%
A Kádár időben lezajlott szexuális forradalomnak köszönhetően egyre és egyre lazábban öltözködünk. A túl rövid szoknya valóban strandra való, nem pedig kórházba (mint a mellékelt képen), főleg intenzív osztályra sem engednék be ott is fel kell öltözni védőruhába. Sok nőt figyeltem meg az utcán, és egy részük valóban nem úgy öltözködik, ahogy kellene. Pl. egy testes asszony gumis ruhába öltözködik laza, kényelmes ruházat helyett vagy egy átlátszó vászonnadrágról is kilátszik a piros tanga. Na ez az, ami nem illeszkedik bele a XXI. század helyes erkölcsös öltözködésébe.
2014. okt. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Mi értelme van bármit is felvenni? (mondjuk nyáron)

Miért lenne gusztustalan ha bármije is kivan az embernek? Manapság már minden gusztustalan meg közönséges... mi baja van az embereknek?

2014. okt. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%

Nincs ezzel semmi baj, mivel norol van szo!!

Ebben az orszagban csak a fiuknak kell Nikabot hotdani meg nyaron is, hogy megfeleljenek az elvarasoknak!

Ok nem tetszetnek senkinek...

2014. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Viccesek azok a férfiak, akik azt hiszik, el vannak nyomva :D


Amúgy ebbe a jelenetbe sok dolgot bele lehet képzelni. Pl. nyáron sétálgattak a parton, mire valami őrült jött és a srácot bele akarta fojtani a vízbe. Erre a lány rendőrt, mentőt hívott, és azért van még mindig kisruhában, mert kórház előtt nem ment haza átöltözni, csak amiatt, hogy megfeleljen az öltözködési szabályoknak. Ami vészhelyzetben érthető is.


Felőlem mászkálhatnának az emberek meztelenül is egyébként, nem zavarna. Már ha nem csak egy-két szatír tenné ezt, hanem úgy általában, társadalmilag elfogadott dolog lenne. Üdülőövezetben mondjuk lazán kezelik az ilyesmit. A hely, ahol lakom is az volt régen, és sokan most is hiányos öltözetben flangálnak, vagy éppen fehérneműre hajazó cuccokban, szakadt mackónadrágban, stb. Meg meztelenül napoznak a kertben, ahová simán belátni. Mármint akkor, ha jó idő van :D

2014. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak ezt kapta a kínaiban. Mostanság keverik a minőséget a mennyiséggel, és a szexisséget a villantással. Attól, hogy valakinek minél több mindene kinn van, és minél rövidebb, mélyebb darabokat vesz fel, még nem lesz se stílusos, se szexi. De kevés=szexi=szép, ma így definiálják sajnos.
2014. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!