Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel, hogy csini...

Mit vegyek fel, hogy csini legyek?

Figyelt kérdés

Holnap megyek a barátommal moziba, de előtte még tervezünk egy pici szabadtéri progit.

De nemtudom, hogy mit vegyek fel. Csinos akarok lenni, de unom már a farmer kötött pulcsi párosítást.

Esetleg van valami jó tippetek, amiben nem fagyok meg...annyira:) És szexis picit:)

17/L vagyok:)


2010. jan. 22. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
bunda bugyi :D
2010. jan. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen elfelejtettem odairni, hogy a vicckirályok kiméljenek, a debilségekkel.
2010. jan. 22. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
70%
fekete harisnya, hosszitott pulcsi, boka csizma?
2010. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy husszitott pulcsim nincs:(

Csak normál kötöttek, fehér, zöld, rózsaszín, lila-szürke csíkos.

Miniszoknya, bundás eszkimo csizmával:) kötött pulcsival, vagy rövidujju fekete inggel... és posztó kabáttal?:)

2010. jan. 22. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát...ugy készülj, hogy a moziban meleg lesz, ugyhogy oda nagyon nem kell beöltözni.Azt tudnám ajánlani, hogy valami sexy feszülös naci egy kis tűsarokkal,de a naci alá vegyél harisnyát.(és ha sokat sétáltok, akkor dupla zoknit huzzál :))

Jó szorakozást!

U.I. :Ha magadat adod, az a legjobb.

2010. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A kérdésed szerintem teljesen EGYÉNI. Nem írod, hogy hogy nézel ki (méretek, színek stb.), képet ugye meg nem lehet mellékelni, így nem igazán lehet neked személyre szabott tippet adni, csak olyan "átlagosat". Menj ki az utcára, keress hozzád hasonló lányokat, nézd meg, hogy mi tetszik neked rajtuk, és rakd össze a rucidat. Például.
2010. jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
168cm magas vagyok, átlagos testalkatú, kerek a popóm, vékonyabb a combom, de egy picit széles a csipőm. Barna a szemem, a hajam is barna, és a vállamig ér, frufrus.
2010. jan. 22. 21:35
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem az jó amit írtál: szoknya, kötött pulcsi stb :)....jó szórakozást ;)
2010. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!