Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel ahhoz hogy...

Mit vegyek fel ahhoz hogy csini legyek?

Figyelt kérdés
Van egy világosbarna balerinacipőm, ami nagyon kényelmes és csinos is. Buliba megyek a jövő héten és nagyon csininek kellene lennem. Persze a magassarkú kilőve mivel strandparti lesz. Milyen rucik illenének ehhez a cipőhöz? Mert ez az egyetlen ami elegáns azért. Arany vagy barna vagy cicanaci? Segítsetek!
2011. aug. 11. 11:14
 1/8 DakotaDamon ***** válasza:
Ne vidd túlzásba, arra ügyelj. :) Én a helyedben szoknyát vennék, és egy egyszerű topot. Ha nem akarod mutogatni a lábaidat, vagy hűvösebb lesz, akkor vegyél cicanadrágot. valami hosszabb felsővel. Valami egyszerű frizu, nem túl sok smink. :)
2011. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy csini szoknya vagy cicanadrág is jó hozzá. Nekem is ilyen cipőm van, vettem már fel fariszoknyával és valami színben hozzáillő felsővel. Cicanadrággal is(fekete) és színes felső hogy feldobja, persze ízlésesen. Egy csini sorttal is eltudnám képzelni, de arany vagy barna színű nadrággal nem.
2011. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszii :) és ha a felső ugyanolyan színű mint a cipő? vagy hasonló? valami pasztell?
2011. aug. 11. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Én biztos hogy pasztell rózsaszín toppal venném fel :)
2011. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a babacipőd, egy fekete csőszárú, vagy egy egyszerű fekete nadrág, és valami szép felső, ami rózsaszínes, vagy pasztell színű :)
2011. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. aug. 11. 13:21
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem valami ilyesmi tetszene. Persze a te balerina cipőddel. :D

2011. aug. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A szoknya+cicanadrág már borzasztó elavult párosítás, ami persze nem baj, csak már olyan lejárt lemez.

Magában szoknya, vagy cicanadrág tunikával, persze a második is elég tucatdivat, de legalább nem lejárt.

2011. aug. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!