Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Térd fölé érő zoknit lehet...

Térd fölé érő zoknit lehet túlsúlyosan (+10-15 kg) is hordani?

Figyelt kérdés

[link] Ilyen.

75 kg vagyok 170 centihez, nem folyok szét, de azért lászik, hogy nem vagyok vékony. Viszont imádom ezeket a zoknikat, és ma be is szereztem egy feketét és egy szürkét. Szerinted hordhatom őket anélkül, hogy nevetségesen fessek?


2014. okt. 7. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Felveszed, tükörbe nézel, és ha a látvány nem esztétikus, akkor utcára ne vedd fel.
2014. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehetni lehet, de szerintem inkább ne hordd..én nem vagyok túlsúlyos és még így is látom, hogy optikailag vastagítja a lábam az ilyen zokni, hát még, ha husis is az illető.

Hol vettél egyébként olyat, ami nem vág be?

2014. okt. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem erőltetném. ez tipikusan az a ruhadarab, ami csak nagyon jó lábakon néz ki szépen.
2014. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a +10 kiló bőven nem túlsúlyosság.

Egyébként persze :)

2014. okt. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Felpróbáltam, sajnos nem áll jól. :(
2014. okt. 7. 21:22
 6/6 Ravel válasza:

Szerintem erre a kérdésre úgy lehetne csak normális választ adni hogyha látnánk is, hogy hogy áll rajtad. Nem valami egész alakos fotóra gondolok, nyugi :D csak annyi, h felveszed és a lábaid látszódjanak rajta, mert az, h megadod a magasságod és a súlyod abból szerintem nem lehet megállapítani, hogy esetedben a hordható vagy a nevetséges kategóriába illik.

De ha nem érzed jól magad benne, vagy olyan, hogy mindig igazgatni, huzogatni kell mert lecsúszik akkor nem érdemes utcára felvenni.

2014. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!