Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki tud nekem ebayról...

Valaki tud nekem ebayról rendelni?

Figyelt kérdés
Sajnos nekem nem igazán van rá lehetőségem... :S De találtam pár jó cuccot, amiket megvennék..
2014. okt. 5. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
És a rendelőnek mi ebből az üzlet ?
2014. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A pénzed megvan hozzá? Van lakcímed? Remek, akkor semmi nem akadályoz meg benne, hogy magad is meg tudd rendelni.

Ki ne találd már, hogy egy vadidegen segít neked ilyenben. Ha meg túl életképtelen vagy, hogy saját magad boldogulj, akkor kérj meg egy közeli jóbarátot, talán az még működhet.

Most annak mi értelme, hogy vagy megbízható mindkét fél, vagy nem. Aztán te átutalod a pénzt, megrendeli, átveszi, újabb jó összegért feladja neked ajánlva, vársz 2 hónapot mire a kezedben lesz az a vacak. Ahelyett, hogy megrendelnéd magadnak, olcsóbb és egyszerűbb lenne, nem?

2014. okt. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehetősége mindenkinek van. Ha felnőtt vagy akkor van bankszámlád, tudsz rendelni. Ha gyerek vagy akkor szólsz anyádnak vagy apádnak és rendeltek együtt, mert nekik biztos van bankszámlájuk.
2014. okt. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a szüleiddel , hogy regisztrálni szeretnél ...

Vadidegenbe én nem biznék meg

2014. okt. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!