Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » SÜRGŐŐŐS! Ebayról szeretnék...

SÜRGŐŐŐS! Ebayról szeretnék rendelni és nem tudom mennyi a szállítási díja. Azt tudom hogy a hajpánt csak 360 ft. De mennyi a szállítási költség? Segítseket (3 biztos hogy csak 360 ft a hajpánt magába? )

Figyelt kérdés
[link]
2013. okt. 10. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:

353,9 ft a szállítás

azt kell nézni ami a + szállítás felett van kiírva szóval ugyanannyi mint a pánt

illetve ott van hogy szállítási szolgáltatások megjelenítése és ott is ugyanannyit ír ki

2013. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

még annyi hoyg szerintem jobban jársz ha először beírod az ebay.com -ra nem a hu-ra a termék nevét lehetőleg angolul és bepipálod hogy free shipping mert pl ugyanaz a hajpánt amit belinkeltél itt ingyenesen kiszállítja

[link]

2013. okt. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és mindig ellenőrizd le a dollár árfolyamát mert nekem volt már olyan hogy megnéztem az egyik nap amit szerettem volna és máskor megrendeltem de mivel változott az árfolyam így picivel többe került.
2013. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ahogy elnézem, ez ugyanaz a termék, igaz drágább, de a shipping-gel együt olcsóbban kijössz.

2013. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönööm!
2013. okt. 10. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!