Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Párducmintás ruha csipkés...

Párducmintás ruha csipkés boleróval nagyon gáz?

Figyelt kérdés
Színházba megyünk, és egy párducmintás ruhát szeretnék felvenni, de mivel rövid ujjú, mindenképp kellene rá egy felső. Fekete csipkés boleró nagyon gáz hozzá?
2014. okt. 4. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Háát, nem tudom. Látni kellene. De így hallomás alapján a csipke és a párducminta elég soknak hangzik.. Lehet hogy egy kicsit közönséges hatást keltene..
2014. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem is pont ez a véleményem, hogy két különböző minta nem lenne jó. Megpróbálok addig szerezni egy sima fekete bolerót, ha nem találok, max fagyoskodok :DD
2014. okt. 4. 17:36
 3/9 anonim ***** válasza:
bőr kabát esetleg?
2014. okt. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sima fekete csini kardigán?
2014. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, az nem túl jó pàrosìtàs. Inkàbb ne vedd fel szerintem.

By: stylist

2014. okt. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kardigánom olyanom van, ami hosszított, nemtudom hogy mutatna vele. Bőrkabátom pedig passzos alul, kicsit motoros, szóval nem hiszem, hogy jól állna hozzá :(
2014. okt. 4. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a párducmintás eleve nem való színházba.
2014. okt. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
a boleró önmagában gáz ruhadarab szerintem, inkább egyszerű blézer, kardigán menne ehhez a cucchoz, csipkés semmiképpen
2014. okt. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

ha így akarsz mutatni, akkor hajrá:


[link]

2015. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!